Przez 9 miesięcy ukrywała przed wszystkimi, że jest w ciąży. Urodziła w toalecie, a noworodka spuściła do kanalizacji

Mieszkańcy jednego z budynków w Jinhua w Chinach powiadomili policję o odgłosach płaczu małego dziecka, który dobiegał z rury kanalizacyjnej. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, odkryli coś, co zszokowało wszystkich.

Okazało się, że w rurze kanalizacyjnej uwięziony był noworodek! Strażacy musieli działać bardzo szybko.

Nie tracąc ani chwili przystąpili do akcji ratunkowej. Od razu rozpiłowali rurę, aby wyciągnąć dziecko ze środka.

W trakcie, gdy strażacy starali się uratować życie niemowlaka, jego matka stała obok i w ciszy przyglądała się akcji ratunkowej.

Według raportu policji, kobieta ukrywała swoją ciążę. Twierdziła też, że dziecko przez przypadek wpadło do odpływu w wyniku nagłego porodu.

22-latka przyznała się później, że nie było jej stać na aborcję, dlatego postanowiła pozbyć się dziecka w inny, okrutny sposób.

Kobieta ukrywała przed wszystkimi ciążę, nosząc bardzo luźne ubrania. Po dokonaniu makabrycznego czynu, oczyściła toaletę jak gdyby nigdy nic.

Dziecko pomimo uszkodzeń czaszki i wielu siniaków, dzięki błyskawicznej akcji strażaków przeżyło i natychmiast zostało przewiezione do szpitala.

Maluch trafił pod opiekę rodziców kobiety.

Podczas przesłuchania, matka dziecka twierdziła, że chciała tego dziecka, jednak nie miała środków na jego utrzymanie. Początkowo prowadzono śledztwo pod kątem usiłowania zabójstwa, jednak po rozmowie z matką, policja zrezygnowała z tych zarzutów.

22-latka mówi, że jej tajemnica nie wyszła na jaw dzięki luźnym ubraniom, a gdy jej brzuch zaczął rosnąć, obwiązywała się pasem. W pokoju kobiety odnaleziono dziecięce zabawki i poplamione krwią ubrania.

To może Cię zainteresować:  Zasiłek pogrzebowy znacznie wzrośnie. Już nie trzeba będzie zaciągać kredytów by godnie pochować najbliższych.

Źródło: wereblog.com, wiemy.to