W oczekiwaniu na dziecko mamy wiele obaw. Czy poród przebiegnie zgodnie z planem, czy dziecko będzie zdrowe, czy poród nas nie dopadnie w najmniej dogodnym momencie itd.
Najgorzej jest podczas pierwszej ciąży, później te obawy stają się być jakby nieco mniejsze.

Kiedy Lacey i Andrew Jackson po raz pierwszy zobaczyli swoje dziecko, byli w szoku. Mała Natalie urodziła się 9 stycznia poprzez cesarskie cięcie i jej rodzice nie spodziewali się, że część jej twarzy będzie przykryta ciemną plamą. Jest to trzecie dziecko 35-letniej Lacey i 34-letniego Andrew, podaje XPose.ie.

„Usłyszenie jej pierwszego krzyku było wyjątkowe. Potem pielęgniarka poniosła naszą córkę po cesarce i zobaczyłam dużą, czarną plamę z lewej strony jej twarzy. Ona była piękna, ale plama była taka ciemna i bałam się, że to przez to, że zrobiłam coś podczas ciąży.”

Natalie od razu została zbadana przez lekarzy, którzy zapewnili rodziców, że to tylko znamię. Lacey i Andrew panikowali, ale słowa lekarzy ich pocieszyły. Najważniejsze było to, że dziecko miało się dobrze i było zdrowe.

Wiedzą jednak, że przyszłość nie będzie prosta:

„Gdy tulę moją piękną córeczkę, zakochuję się w niej, boję się, że ludzie będą na nią patrzeć przez pryzmat znamienia, a nie pięknej osoby, którą na pewno będzie.”

Niestety, ale strach rodziny jest zrozumiały, ponieważ często widzimy w Internecie, oraz w życiu codziennym, jak ludzie zachowują się w towarzystwie osób, które się wyróżniają. Ale reakcja braci Natalie, Elliota i Devina, wzruszyła rodziców i dała im nadzieję. Gdy zobaczyli ją po raz pierwszy:

To może Cię zainteresować:  Niepracująca mama napisała, jak wygląda jej dzień. Post wywołał lawinę komentarzy

„Jeden z nich zapytał, ‘Co ona ma na twarzy, mamo? Co to za czarna plama?’ Powiedziałam mu, że to maska superbohaterki. Powiedziałam, że dzięki temu będzie mogła robić w życiu, co tylko zechce.”

Lekarze zapewnili parę, że taki rodzaj znamienia nie prowadzi do problemów ze wzrokiem, ale rodzice wciąż muszą monitorować to miejsce, ponieważ może przekształcić się w czerniaka.

„Wiemy, że będzie jej ciężko, ale jej znamię oznacza, że będzie musiała być silna. […] Ludzie mówią nam, jaka cudowna jest i piękna, a my się z tym oczywiście zgadzamy.”

Znamię Natalie zakrywa dużą część jej twarzy i będzie rosło wraz z nią. Mamy nadzieję, że wyrośnie ona na silną kobietę i nie padnie ofiarą okrutności ludzi.

Będzie miała wspaniałą opiekę i będzie wiedziała, że już od małego ludzie uważali, że jest piękna i dobrze jej życzyli! Podziel się artykułem o niej z bliskimi na Facebooku!