31-letni kierowca autobusu, usłyszał w niedzielę (01.08.2021 r.) zarzut zabójstwa 19-letniej Basi S. i usiłowania zabójstwa dwóch innych osób. Na tą chwilę nie ma jeszcze wyników badań toksykologicznych, ale nieoficjalnie mężczyzna mógł być po zażyciu silnego leku opoidowego oraz antydepresantów.

19-letnia Basia zginęła pod kołami autobusu. Osierociła dwoje malutkich dzieci!Kierowca PKM Katowice ma na sumieniu śmierć młodej dziewczyny, a zarazem matki, która osierciła dwójkę dzieci. Osierociła: 2-letnią córeczkę Elizę i 7-miesięcznego synka Igora.

Kierowca doskonale widział stojących na ulicy ludzi. Łukasz T. w niedzielę (01.08.2021 r.) usłyszał zarzut zabójstwa.

Kierowca autobusu rozjechał 19-letnią mamę dwojga dzieci!

Sobota, tuż przed 6.00 rano, na ul. Mickiewicza, w samym centrum stolicy Górnego Śląska doszło do ogromnej tragedii. Kierowca PKM Katowice zatrzymał się przed grupą awanturujących się na jezdni młodych ludzi. Ruszył wolno, aby rozproszyć towarzystwo, a zarazem potrącając jedną z dziewczyn, ale to nie to było najgorsze. Kierowca po chwili zatrąbił i dodał gazu!!! Wjechał rozpędzony w grupę kłócącej się młodzieży. 19-latka została wciągnięta pod autobus. Pojazd ciągnął ją po jezdni jeszcze co najmniej kilkadziesiąt metrów. Po sieci krąży filmik, który ukazuje jak sytuacja wyglądała. Szok!!!

Młoda mama, która zginęła w tym makabrycznym zdarzeniu to 19-letnia Basia S. Miała pełną, szczęśliwą, kochającą się 4-osobową rodzinę. Nikt by nawet nie pomyślał, że dojdzie do takiej tragedii.

To może Cię zainteresować:  Rosyjska Rakieta spadła na Polskę, są ofiary!!! Oświadczenie premiera po naradzie w BBN

Zarzut zabójstwa dla kierowcy, który rozjechał 19-latkę:

Wiadomo, że kierowca był trzeźwy i pobrano od niego krew na obecność narkotyków. 

W niedzielę 01.08.2021 r. Prokuratura Rejonowa Katowice – Północ postawi 31-letniemu kierowcy zarzut zabójstwa.