Czasami w zwiąkach nie układa się tak jak powinno, często po latach małżeństwa ludzie nudzą się sobą, badź przestają się kochać. Tak stało się w tej historii, której zakończenia nikt się nie spodziewał.

Mężczyna napisał list do swojej żony:Droga żono,

piszę do Ciebie ten list, aby Ci powiedzieć, że zostawiam Cię na zawsze. Byłem dla Ciebie dobrym człowiekiem przez 7 lat i nic z tego nie mam. Ostatnie 2 tygodnie były piekłem… rzuciłaś pracę, była to kropla, która przelała czarę goryczy. W zeszłym tygodniu przyszłaś do domu i nawet nie zauważyłaś, że mam nową fryzurę, ugotowałem Twój ulubiony posiłek, a nawet założyłem nową parę jedwabnych bokserek. Zjadłaś w 2 minuty, a potem poszłaś spać po obejrzeniu swoich seriali. Nie mówisz mi już, że mnie kochasz; nie chcesz uprawiać seksu lub robić czegokolwiek, co łączy nas jako męża i żonę. Albo mnie zdradzasz, albo już mnie nie kochasz. Cokolwiek to jest, mnie już nie ma.

Twój BYŁY mąż.

P.S. Nie próbuj mnie znaleźć. Twoja SIOSTRA i ja przenosimy się do Virginii Zachodniej! Miłego życia!

Kobiecie na początku było trochę przykro ale pozbierała się postanowiła też napisać swój list i wysłać mu drogą mailową:

Drogi były mężu,

Nic nie uszczęśliwiło mnie bardziej, niż Twój list. To prawda, byliśmy małżeństwem przez 7 lat, chociaż na pewno nie byłeś dobrym człowiekiem. Oglądam tyle seriali, bo zagłuszają Twoje ciągłe jęczenie i narzekanie. Szkoda, że to nie działa. ZAUWAŻYŁAM nową fryzurę, ale pierwsze, co przyszło mi do głowy, to ‘Wyglądasz jak dziewczyna!’ Mama nauczyła mnie, aby nie mówić nic, jeśli nie ma się nic miłego do powiedzenia, więc nie skomentowałam. A kiedy ugotowałeś mój ulubiony posiłek, to musiałeś pomylić mnie z MOJĄ SIOSTRĄ, bo przestałam jeść wieprzowinę 7 lat temu. Jeśli chodzi o te bokserki, to odsunęłam się od Ciebie, bo wciąż miały na sobie metkę z ceną 49,99 dolarów i modliłam się, że to tylko przypadek, że moja siostra pożyczyła ode mnie 50 dolarów. Po tym wszystkim wciąż Cię kochałam i sądziłam, że uda nam się wszystko poukładać. Kiedy więc wygrałam w lotto 10 milionów rzuciłam pracę i kupiłam nam 2 bilety na Jamajkę. Kiedy jednak wróciłam do domu, Ciebie nie było. wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Mam nadzieję, że będziesz wieść takie życie, jakiego zawsze chciałeś. Mój prawnik zapewnił mnie, że dzięki Twojemu listowi nie dam Ci ani dolara. Dbaj o siebie.

To może Cię zainteresować:  Cały Gdańsk o tym huczy. Oto co policjanci zastali w centrum miasta

Podpisano, Twoja była żona. Cholernie bogata i wolna!

P.S. Nie wiem, czy Ci kiedykolwiek mówiłam, ale moja siostra Carla urodziła się jako Carl. Mam nadzieję, że to nie problem.