Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się 1979 roku. Była pierwsza dama nie bez powodu uważana jest za najbardziej stylową Pierwszą Damę RP. Ma ona znakomite wyczucie stylu i elegancji.

64-latka dokładnie 41 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu. Już jako młoda kobieta potrafiła świetnie dobrać kreacje. Nie musiała korzystać z pomocy ekspertów od wizerunku, gdyż miała niesamowity zmysł do estetyki. Zdjęcia ślubne Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich z 21 listopada 1979 roku trafiły do sieci. Pani Jolanta miała na sobie wtedy skromną suknię ślubną i delikatny makijaż. Dzięki temu wyglądała nie tylko lekko ale także olśniewająco. W dzisiejszych trendach zdjęcie to może służyć za inspirację.

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski zdradził, że w tym roku w ramach prezentu na rocznicę pojadą na Mazury:

„To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca. Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy.”

To może Cię zainteresować:  Nagranie z Bydgoszczy w sieci. Wszystko stało się jasne