Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie „Królowe Życia”. Od tamtej pory jest bardzo rozpoznawalną osobą. Uwielbiana jest przede wszystkim za to, że jest prawdziwa, ma niesamowite poczucie humoru, charyzmę i cięty język.

Celebrytka całkiem niedawno wyznał, że się zakochała. O swoim o 2 lata młodszym partnerze wypowiada się bardzo pozytywnie:

„Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.”

Dagmarę na Instagramie śledzi ponad 992 tys. osób. Jest ona bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zawsze ma perfekcyjnie wykonany mocny makijaż i posiada gęste sztuczne rzęsy.

Ostatnio  gwiazda opublikowała zdjęcie sprzed 20 lat ze swoją największą miłością, czyli synem Conanem. Jest on oczkiem w głowie Dagmary. 

Zdjęcie sprzed lat celebrytka opatrzyła opisem: „4-dniowy Conanek 💖💖💖💖💖💖💖💖I ja 😛Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli 😜Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami .😛😛😛🙈😜😜💖💖”

Królowa Życia spotkała się z wieloma przyjemnymi komentarzami, m.in.:

-Nic się nie zmieniłaś 😳 serio!

-Jaka śliczna 💚 nie wiele się Pani zmieniła 😘

-Okazuje się ze ani rzęsy ani szpachla niepotrzebna bo oprócz koloru włosy piękna buźka została ❤️

-Jest Pani przepiękna! Czy z makijażem czy bez, tak samo pozytywna i niesamowita z Pani osoba! Ściskam mocno❤️

To może Cię zainteresować:  Szymon Hołownia aż zaklął na antenie. Nie wytrzymał w trakcie wywiadu