1. Rozpuść tabletkę w małej ilości wody, tak aby powstała z niej pasta. Taką masą wcieraj w zatłuszczone miejsca w piekarniku i odczekaj kilka godzin. Możesz wszystko zetrzeć mokrą ściereczką.

2. Czyszczenie naczyń żaroodpornych to już łatwizna. Pomoże Ci w tym tabletka do zmywarki. Wypełnij naczynie gorącą wodą i wrzuć tabletkę. Pozostaw na noc i rano wystarczy przepłukać dobrze naczynie. Bez szorowania.3. Odbarwienie plam. 
Jeśli twoja ulubiona bluzka została przypadkowo zafarbowana przez inną czerwoną rzecz wrzuconą do pralki pomoże tutaj tabletka.  Po prostu wrzuć ją do kolejnego prania.

4. Super sposobem na usunięcie kredy ze ścian jest roztwór z tabletki wystarczy ją rozpuścić w ciepłej wodzie i umyć brudną ścianę.

5. Pozbądź się brudu z pralki. Raz na pół roku wrzuć do pustego bębna 2 tabletki i włącz pustą pralkę na 60 stopni. Twoja pralka będzie lśnić czystością.

6. Też masz problem w doczyszczaniu mebli ogrodowych? Odchody much wżarły się i nie umiesz sobie z tym poradzić? Domyjesz je tabletką rozpuszczoną w wodzie.

7. Super sposób na domycie osadu z kawy lub herbaty. Zalej zabrudzone naczynia gorącą wodą i wrzuć tabletkę. Po godzinie będą czyste jak nigdy.

8.Czyszczenie sztućców. Nalej do zlewu gorącej wody i rozpuść w niej 2 tabletki do zmywarki. Włóż do tego roztworu sztućce na całą noc. Rano dobrze wypłucz pod bieżącą wodą i ciesz się ich czystością. 

9. Pozbądź się przykrego zapachu z kosza na śmieci. Pomimo iż wyniesiesz pełen worek to czujesz nieprzyjemną woń? Zalej kosz ciepłą wodą i rozpuść jedną tabletkę. Po 30 minutach wylej wodę i wytrzyj kosz do sucha.

To może Cię zainteresować:  W "Mam talent" zawrzało. Chodzi o słowa Kaczyńskiego

10. Mega łatwe czyszczenie toalety. Wrzuć tabletkę do muszli i po 2 h wyczyść ścianki szczotką. Gotowe

Jeśli któryś z pomysłów jest dla Ciebie przydatny udostępnij dalej