Sąd skazał tę parę na łączną karę 2340 lat więzienia. Dopuścili się czegoś potwornego

Patricia Ayers została skazana na 1590 lat więzienia, a jej mąż na „zaledwie” 750. Choć jest to równoznaczne z dożywociem, taki właśnie wyrok usłyszała ta para za seksualne wykorzystywanie powierzonej im pod opiekę dziewczynki. Sędzia stwierdziła, że było to największe bestialstwo z jakim się spotkała odkąd pracuje w sądzie.

„Usłyszeliście maksymalną karę na jaką mogłam was skazać, bo odebraliście temu dziecku dzieciństwo i godność” – wyznała sędzia L. Scott Coogler

Małżeństwo przyznało się do winy po tym, jak przedstawiono im zarzuty. Okazało się, że gehenna 6-letniej dziewczynki trwała aż trzy lata. W tym czasie dziecko było wielokrotnie gwałcone.

Para wszystko nagrywała i udostępniała w Internecie, także odpłatnie innym pedofilom. Sąd w Alabamie zdawał sobie sprawę ze skali okrucieństwa jakiego dopuścili się zwyrodnialcy i skazał ich na łączną karę 2340 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia z udziałem wykorzystywanych dzieci, które krążą po czarnym rynku generują rocznie ok. 3 miliardy dolarów obrotu! Ta ogromna kwota dowodzi, jak wiele tego typu sytuacji ma miejsce w dzisiejszym świecie.

Internet pozwala niestety na anonimowość. Tożsamość potencjalnego pedofila, który udostępnia takie materiały w sieci może zostać utajniona, przez co o wiele trudniej go schwytać. Policja nie daje jednak za wygraną i wciąż walczy z tym jednym z najokrutniejszych przestępstw świata.

To może Cię zainteresować:  Jak oszukują nas sieciówki odzieżowe? Mało kto wie, na co zwracać uwagę