Bielizna to część naszej garderoby i mimo tego, że jej nie widać jest dla nas bardzo ważnym elementem. Jedni stawiają na wygodę, zaś inni na wygląd. Ale czy wiedziałaś, że bielizna może o Tobie sporo powiedzieć?
Poniżej zobaczysz 6 popularnych rodzajów bielizny i dowiesz się jaka jest Twoja osobowość.

#1. Bokserki

Jesteś dominująca i zawsze chcesz brać sprawy w swoje ręce. Przez to, że lubisz dominować, nie musisz kokietować mężczyzn, by podbić ich serca. Jesteś urocza, gdy tego chcesz, ale też pewna siebie i złośliwa, kiedy zostaniesz sprowokowana.

#2. Figi

Jesteś inteligentna, dowcipna i masz wielkie poczucie humoru. Cenisz sobie wygodę, więc najbardziej lubisz wygodną bieliznę. Ma to swoje zalety – w sklepie nie spędzasz wielu godzin, aby znaleźć idealne majtki, a jest to dla Ciebie ważne, bo nie za bardzo lubisz robić zakupy.

#3. Klasyczne pełne

Jesteś kobietą, która nie lubi zmian i raczej niechętnie podejmuje ryzyko, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jesteś wierna ideałom i ich nie zdradzasz. Do obranego przez siebie celu dążysz konsekwentnie, ale nie po trupach. Jesteś świadoma tego, że na wszystko w życiu przychodzi odpowiednia pora.

#4. Koronkowa

Lubisz kusić i być w centrum uwagi. Raczej nie przejmujesz się tym, co myślą o Tobie inni. Jedyną osobą, z której zdaniem się liczysz jesteś Ty sama. Twierdzisz, że kobieta przede wszystkim powinna wyglądać dobrze i być pewna siebie, bo w ten sposób może wzbudzić zazdrość otoczenia oraz podziw u mężczyzn.

To może Cię zainteresować:  Bierzesz 500 plus? Musisz pamiętać o TYM TERMINIE! Wkrótce mija!

#5. Stringi

Czujesz się swobodnie w swojej skórze i nie masz problemu z podkreślaniem kobiecości, ale nie za wszelką cenę. Tak samo jest z Twoją osobowością. Zdajesz sobie sprawę z tego, że masz wiedzę na jakiś temat, ale nie widzisz potrzeby, aby na każdym kroku się z tym obnosić.

#6. Z wysokim stanem

Wygoda jest dla Ciebie najważniejsza. Jeśli wiesz, że masz ważne spotkanie i będziesz musiała wyglądać idealnie, starasz się dbać o każdy szczegół. Wolisz poświęcać swój czas na uśmiechy, żarty i przyjemności, niż na zbyt poważne traktowanie życia.