Rodzice oferują 250 000 zł rocznie dla niani, która zechce się opiekować ich dzieckiem. Jest jednak pewien haczyk…

Opieka nad dzieckiem to dla niektórych nie tyle praca, co czysta przyjemność. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie, gdy w grę wchodzi opieka w… nawiedzonym domu. Wie o tym doskonale pewna szkocka rodzina, która chce zatrudnić nianię do pracy w takich właśnie okolicznościach.

Mowa tutaj oczywiście o sowitym wynagrodzeniu – za opiekę nad dzieckiem w pięknym, przestronnym i zabytkowym domu, rodzina jest w stanie zapłacić 50 tysięcy funtów rocznie!.



Mimo, iż oferta wydaje się bardzo ciekawa, dotychczas już pięć osób samowolnie porzuciło pracę. Powód? Może ciężko w to uwierzyć, ale są nim… zjawiska nadprzyrodzone!

„Żyjemy w tym domu od 10 lat… Kupując tę nieruchomość zostaliśmy poinformowani, że dom był nawiedzony. Nie wpłynęło to jednak na naszą decyzję i już wkrótce staliśmy się właścicielami budynku. Jednak w ciągu ostatniego roku, aż 5 niań porzuciło pracę. Każda z nich skarżyła się na nadprzyrodzone zjawiska, takie jak: dziwne odgłosy, poruszające się samoistnie meble czy spadające naczynia…

Osobiście nie doświadczyliśmy żadnych paranormalnych zjawisk, przebywając w domu. Wciąż szukamy osoby, która zdecydowałaby się zaopiekować naszym dzieckiem, a za tę pracę jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę sporą sumę pieniędzy.” – można przeczytać w ogłoszeniu zamieszczonym na Childcare.co.uk.

Czy znajdzie się ktoś na tyle odważny, aby podjąć się takiej pracy i zostać na dłużej? Nie każdy wierzy w takie zjawiska, dlatego wciąż zgłaszają się chętne osoby.

Richard Conway, założyciel Childcare.co.uk, powiedział, że jest to najbardziej interesująca oferta pracy, jaka dotychczas została zamieszczona na jego stronie.

„Kiedy zobaczyliśmy to ogłoszenie, byliśmy w szoku! Niektórzy pracownicy byli do niego sceptycznie nastawieni, ale gdy porozmawialiśmy z właścicielami domu oraz poprzednimi nianiami, zdaliśmy sobie sprawę, że to nie są żarty! Choć rodzina zapewnia, że jeszcze nikomu nie stało się w domu nic złego, to jednak stawienie czoła takim paranormalnym zjawiskom wymaga od niańki nie lada odwagi.”

Znacie kogoś, kto chciałby się podjąć takiej pracy?

Źródło: ladbible.com, childcare.co.uk

To może Cię zainteresować:  Roman Giertych nie wytrzymał. Po tym pytaniu europosła zapowiada proces