Pewien mężczyzna kiedy wrócił do domu zauważył list pożegnalny od swojego syna. Nie ma chyba nic gorszego od wiedzy, że twoje dziecko chce Cię opuścić. Jakby tego było mało z upływem czytanych słów, ojciec coraz bardziej był blady.

Historia ta jednak mimo iż wydaje się być beznadziejna, kończy się Happy Endem.Poniżej możecie przeczytać list od syna do ojca :

Drogi tato,

piszę do Ciebie z ogromnym smutkiem. Musiałem uciec z dziewczyną, aby uniknąć rozgniewania Ciebie i mamy. Znalazłem swoją prawdziwą miłość, Stacy. Jest fantastyczna, ale wiem, że nigdy jej nie zaakceptujecie, bo ma kolczyki, tatuaże i nosi skórzane ubrania, i jest ode mnie starsza. Nie zrobiłem tego jedynie z miłości do niej.

Jest w ciąży. Stacy mówi, że będziemy szczęśliwi. Ma małą przyczepę w lesie i zapas drewna na zimę. Mamy jedno marzenie: mieć dużo dzieci.

Stacy otworzyła mi oczy na to, że marihuana nikogo nie krzywdzi. Chcemy ją hodować i sprzedawać sąsiadom, możemy też robić ecstasy i kokainę, w razie potrzeby. W międzyczasie mam nadzieję, że lekarze znajdą lekarstwo na AIDS, aby czuła się lepiej. Zasługuje na to!

Nie martw się tato, mam 15 lat i potrafię się sobą zająć. Pewnego dnia na pewno Cię odwiedzę, abyś poznał swoje wnuki.

Kocham Cię,

Twój syn, Joshua

PS: Nic z tego listu nie jest prawdą, tato. Jestem u Jasona. Chciałem Ci tylko przypomnieć, że w życiu są gorsze rzeczy, niż świadectwo, które leży na stole kuchennym. Zadzwoń do mnie, gdy będę mógł bez obaw wrócić do domu!

To może Cię zainteresować:  PILNE! Wybuch w rafinerii Orlenu!

Biedny tata musiał się nieźle wystraszyć czytając ten list! Czy Twoje dziecko ma bardzo rozwiniętą wyobraźnię? Ciekawe, czy to zadziałało!