Około godziny 21.00 w piątek 30 lipca w Józefkowie pod Nakłem nad Notecią rozbiło się dwóch motocyklistów. 

Młodzi motocykliści jadący z nadmierną prędkością, wypadli z drogi. Robert (21 l.) zginął na miejscu, natomiast jego 20-letni kolega został ciężko ranny. Wypadek miał miejsce w Józefkowie (woj. kujawsko-pomorskie). Zmarły, kilka miesięcy wcześniej spowodował wypadek samochodowy, w którym zginęła jego 16-letnia dziewczyna.Józefkowo: Wypadek śmiertelny młodych motocyklistów

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierujący motocyklami yamaha i suzuki, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, stracili panowanie nad pojazdami, a następnie zjechali z drogi wywracając motocykle. Kierujący motocyklem suzuki, 21-letni mieszkaniec gminy Nakło, doznał śmiertelnych obrażeń. Drugi z nich, 20-letni motocyklista, został przewieziony do szpitala – mówi Justyna Andrzejewska, rzeczniczka prasowa policji w Nakle nad Notecią.

Zmarły 21-latek, kilka miesięcy wcześniej spowodował wypadek śmiertelny

W grudniu 2020 r., gdzie warunki nie sprzyjały: padał śnieg, śliska nawierzchnia. 21-latek wyprzedzał auta na zakręcie. Spowodowany wypadek śmiertelny  miał miejsce między Śmielinem a Sadkami. Zginęła wtedy jego 16-letnia „ciężarna” dziewczyna!

Wypadek samochodowy spowodowany przez Roberta, w którym zginęła 16-letnia Malwina

W wypadku zginęła 16-letnia Malwina, a jej chłopak Robert, w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie przez 7 dni był w śpiączce. Do zdarzenia doszło 3 grudnia 2020 r. około godziny 23.20 między Śmielinem a Sadkami. 20-letni kierowca osobowego bmw podczas wyprzedzania iveco zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem touranem.

To może Cię zainteresować:  Twierdzi, że pracował w laboratorium w Wuhan. Trudno uwierzyć w jego relację