Na wesele założyła sukienkę, która nie spodobała się gościom. Jeden z nich celowo wylał na nią piwo!

Liz Krueger jest trzydziestoletnią instruktorką fitness. Kobieta bardzo ciężko pracuje, aby utrzymać idealną figurę i jest z niej bardzo dumna. Lubi też się nią chwalić, i nic w tym dziwnego, bo jest czym!

Gdy pewnego razu została zaproszona na wesele, postanowiła założyć bardzo dopasowaną, krótką sukienkę. To jednak nie wszystkim się spodobało.

Przez sukienkę niektórzy goście byli do niej wrogo nastawieni, szydzili, a nawet kilku z nich… klepnęło ją w tyłek. Na tym jednak nie koniec! Jeden z gości celowo oblał ją piwem!

 

Oto sukienka, która jej przysporzyła tylu przykrości…

„Gdybym tylko wiedziała, że wybór tej sukienki sprawi, że tyle osób będzie dla mnie niemiłymi, a nawet chamskimi, ktoś klepnie mnie w tyłek, gdy będę stać samotnie (…) Mało tego! Wyleje na mnie cały kufel piwa… To tylko jeden wieczór, a spotkało mnie tyle “uprzejmości”! Dokładnie! Tak właśnie było!(…).”

Liz zaznacza, że nawet nie miała tej sukienki podczas ceremonii w kościele. Założyła ją dopiero na przyjęcie, na które część gości przyszła w… dżinsach i czapkach baseballowych.

Kobieta dodała również, że mimo wszystko ubierze tę sukienkę ponownie na jakieś inne wesele, ale tylko gdy będzie znała pozostałych gości. Tym razem tylko towarzyszyła znajomemu.

A jak Wy sądzicie? Czy stylizacje Liz są zbyt odważne?

Naszym zdaniem nie, a w dodatku są świetnie dopasowane do jej figury. Każdy ma prawo ubierać się tak, jak chce…

To może Cię zainteresować:  Podziękujesz nam za ten trik. Patent zmienia życia