Choć wydawałoby się, że rodzina królewska jest bez skazy i cieszy się bardzo dobrą opinia, to tak jak my, oni też są tylko ludźmi. Każdy ma swoją przeszłość. Teraz ciężko jest cokolwiek ukryć ponieważ każdy kto ma telefon ma także „kamerę” w kieszeni. Każdy najmniejszy występek może zostać uwieczniony na zdjęciu czy filmie.

 Nocne życieSerdeczna Kate i skromny William teraz mają na głowie wychowanie dzieci i obowiązki królewskie, jednak nie zawsze tak było. Kiedyś dawali się ponieść chwili… Nie są zresztą jedyni. Media ostatnio były tak zajęte wyciąganiem niedoskonałości Meghan Markle, że ich uwadze mógł umknąć fakt, że wytworna księżna ze swoim księciem również nie są bez skazy.

Max Butterworth

Max Butterworth to fotograf zajmujący się dokumentowaniem życia gwiazd, również tego nocnego. Opublikował serię zdjęć, która pokazuje, jak bawią się Brytyjczycy, gdy gasną światła. Ma ich całkiem sporo, bo tym zajmował się 11 lat. Choć nie brakuje w nich gwiazd znanych ze skandali, to jednak zdjęcia rodziny królewskiej budzą najwięcej emocji.

Kate

Idealnie dopasowana garsonka, dobrany toczek, uśmiech na zawołanie i ręka, która mach do tłumów – to Kate, którą znamy za dnia. W londyńskim klubie Mahiki księżna pokazała kiedyś nieco inne oblicze i coś nam mówi, że zarumienione policzki nie pojawiły się po wieczornej gimnastyce.

Dawne czasy

To może Cię zainteresować:  Bulwersujący "apel" parafian. Ta kartka to nie fejk

Zdjęcia Kate pochodzą z 2007 roku i wiele od tego czasu się zmieniło. Księżna jednak była wtedy w towarzystwie obecnego męża i jego brata. Jest to też najlepszy dowód na to, że każdy na swoim koncie ma grzeszki i nikt nie jest idealny.

Zniszczona reputacja

Kiedy zdjęcia Kate opublikowano po raz pierwszy, księżna dosłownie nie miała życia. Można było zobaczyć je w dosłownie każdej gazecie czy portalu.

William

W klubie Mahiki nie zabrakło też i księcia. William, choć wygląda na bardzo zadowolonego z przebiegu wieczoru, raczej na popołudniowej herbacie nie zakończył swojego życia rozrywkowego. Butterworth nie chce kompromitować rodziny królewskiej, ale pokazać prawdę, czyli to, że każdy z członków rodziny królewskiej jest po prostu człowiekiem.

Harry i jego romanse

Nie zabrakło najmłodszego wtedy potomka rodziny królewskiej. Jeszcze kilka lat temu Harry nie stronił od romansów. Chodzą pogłoski, że miał romans z grecką księżniczką Marią Olympią, Carą Delevigne, Ellie Goulding czy Jenną Coleman. To też ten rok, kiedy książę pojawił się w kostiumie ze swastyką.