Czy wiesz, że kształt Twojego kciuka może wiele o Tobie powiedzieć? Ponoć istnieje powiązanie między cechami fizycznymi, a charakterem. A więc? Sprawdźmy czy to prawda?

Czy wiedziałeś, że istnieje aż 5 różnych rodzajów kciuków? Spójrz teraz na swój prawy kciuki i sprawdź co oznacza jego kształt!

#1 – typ A – Górna część palca jest większa niż dolna

Jeśli masz taki kształt kciuki, jesteś osobą bardzo ambitną. Nie lubisz przeciętności i zawsze starasz się wykonać swoje zadania jak najlepiej. Wspinanie się po szczeblach drabiny sukcesu jest częścią Twojej osobowości – nawet jeśli jesteś spokojny i cichy, w głowie obmyślasz plan jak zdobyć kolejne osiągnięcia i wspiąć się na szczyt. Co więcej, jesteś osobą która może popaść w obsesję na temat swoich pragnień. Twoim celem jest osiągnięcie sukcesu, jednak nie jesteś typem, który będzie nadmiernie przechwalał się na temat swoich osiągnięć. Jesteś raczej wdzięczny i pokorny. To połączenie pokory i siły sprawia, że jesteś dobrą osobą.

#2 -typ B – dolna część kciuka jest większa niż górna

Jeśli Twój kciuk ma taki kształt, oznacza to że jesteś osobą która mocno stoi na nogach. Jesteś spokojny, opanowany, a co najważniejsze – opiekuńczy. Nie składasz dużych obietnic jeśli wiesz, że nie dasz rady ich spełnić. Twoja osobowość sprawia, że cieszysz się nawet z najmniejszych rzeczy. Znajdujesz radość i szczęście w rzeczach, których nie doceniliby inni. Nie zmieniaj się i nigdy nie zapominaj okazywać swojej wdzięczności tym, którzy pomogli Ci dotrzeć w to miejsce gdzie teraz jesteś. Dla Ciebie ważniejsza jest przyjaźń i miłość niż pieniądze i sukcesy.

#3- typ C – obydwie części są równe

Jeśli twój kciuk pasuje do tej kategorii, prawdopodobnie jesteś osobą, która zawsze dąży do równowagi. W swoim życiu cenisz harmonię i zawsze chcesz mieć przy sobie swoich bliskich. Jesteś mocno napędzany przez teorię podobną do teorii ying i yang. W złych rzeczach zawsze starasz się odnaleźć dobro. Znajdujesz piękno codziennych sytuacji pomimo wielu kłopotów, z którymi musisz się zmierzyć i zawsze znajdziesz sposób, aby iść do przodu. Twoje życie opiera się na harmonii fizycznej, duchowej i emocjonalnej, a tego zazdrości Ci wiele osób.

To może Cię zainteresować:  2 zakonnice po powrocie z afrykańskiej misji odkryły, że są w ciąży.

#4 – typ D – wygięty kciuk

Jeśli masz bardzo elastyczny kciuk, jesteś osobą, która jest wyjątkowo dobra w dostosowywaniu się do różnych sytuacji. Przede wszystkim jesteś typem, który potrafi przetrwać wszystko i potrafisz uświadomić sobie, że coś się zmieniło i Ty także musisz się zmienić. Tak samo możesz zaakceptować nowe informacje i szybko zmienić swoją opinię na podstawie tych faktów. Nasz otwarty umysł i zmieniasz postawę i zachowanie, gdy jest to potrzebne do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jest to rzadka cecha i oferuje większą szansę na przeżycie nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

#5 – typ E – mało giętki kciuk

Tymczasem, jeśli masz sztywny kciuk, który nie jest giętki, może to oznaczać, że masz osobowość, która jest dominująca i jesteś osobą upartą. Jesteś kimś, kto dotrzymuje słowa i rzadko łamie obietnice. Jesteś bezpośredni i nie chcesz zbyt wiele zmieniać, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli ustalisz sobie dany kurs, trudno jest Cię przekonać do innych rzeczy. Co więcej, jesteś osobą, której można zaufać – jesteś świetną osobą jako słuchacz i rozmówca. Twoja lojalność, podobnie jak Twoja osobowość, jest godna podziwu i jesteś pewny swoich decyzji. Twój upór może być postrzegany jako błogosławieństwo, ponieważ inni uważają, że wszystkie Twoje pomysły są dobrze przemyślane.

I jak? Sprawdziło się?