Pewnego dnia na zatłoczonym przystanku autobusowym stała przepiękna kobieta. Jej uroda była tak zjawiskowa, że nikt nie umiał oderwać od niej wzroku. Kobieta na dodatek miała na sobie bardzo kuszący, obcisły strój.

Kiedy podjechał autobus, kobieta chciała do niego wsiąść, ale wówczas zdała sobie sprawę, że będzie mieć z tym ogromny problem, ponieważ jej garderoba ogranicza ruchy do tego stopnia, że nie może zrobić kroku i wejść na pierwszy stopień pojazdu.Widać było, że jest zakłopotana. Wysłała nerwowy uśmiech kierowcy i sięgnęła z tyłu w okolice zamka błyskawicznego. Chciała go odrobinę odpiąć, aby tym samym dać materiałowi trochę luzu.

Jeden krok, tyle wysiłku

Myślała, że uda jej się zrobić krok. Niestety nie przyniosło to skutku. Czuła, że wszyscy się na nią patrzą i niecierpliwią się. Znów posłała uśmiech kierowcy i po raz kolejny sięgnęła w stronę suwaka, aby trochę go rozpiąć. Znów klęska – nie dało się podnieść nogi.

Przyszła pora na kolejną próbę, ale i tym razem nie przyniosła ona pożądanego efektu. W tym samym czasiestojący za nią grubszy mężczyzna złapał ją za pas, uniósł i postawił na stopniu autobusu. Wówczas oburzona kobieta odwróciła się i krzyknęła:

Jak śmiesz mnie w ten sposób dotykać?! Nawet Cię nie znam!

Mężczyzna uśmiechnął się i odpowiedział:

Proszę pani, w innej sytuacji musiałbym się z Panią zgodzić, ale gdy trzy razy próbowała Pani rozpinać mój rozporek, pomyślałem, że jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi!

To może Cię zainteresować:  Bestialstwo Rosjan nie ma granic. Wstrząsające obrazki z Ukrainy