Życie pisze nam różne scenariusze, a my musimy sobie z nimi radzić i stawić czoła przeciwnościom. Deanna to matka dwójki dzieci, która pracuje w kawiarni The Coffe Bean and Tea Leaf.

Pewnego dnia Deanna została poproszona o przeszkolenie nowego pracownika i wówczas wszystko się zmieniło.  Kobieta nie miała pojęcia że tym pracownikiem jest nikt inny, jak sam kierownik generalny sieci kawiarni biorący udział w programie „Szef jak Szpieg”. Przebrany za nowego pracownika, chciał zobaczyć w jaki sposób funkcjonują na co dzień poszczególne oddziały jego firmy, jak zachowują się pracownicy oraz jaka panuje tam atmosfera.John Fuller, podszywając się pod nowego pracownika, rozpoczął pierwszy dzień w pracy. Deanna została oddelegowana, aby go przeszkolić. John starał się być jak najgorszym pracownikiem, aby sprowokować kobietę. Ta była jednak bardzo cierpliwa i starała się pomóc mężczyźnie najlepiej, jak tylko potrafiła. Okazała się świetnym pracownikiem. Była spokojna, ciepła, pomocna, cierpliwa i uśmiechnięta.

Para przepracowała wspólnie kilka godzin i wówczas Deanna wyznała mężczyźnie, że jest samotną matką dwójki dzieci i ledwo wiąże koniec z końcem. Na domiar złego niedawno zmarł jej ojciec, który pomagał jej płacić rachunki. Jakby tego było mało, kobieta niedawno się dowiedziała, że ma raka wątroby.

Gdy kierownik usłyszał poruszającą historię kobiety, porzucił przebranie i powiedział kim naprawdę jest. Poruszony jej odwagą i zaangażowaniem, John zaoferował kobiecie 20,000 dolarów, aby mogła wyjść ze swoich problemów finansowych, oraz kolejne 40,000 na studia dla jej dzieci.

To może Cię zainteresować:  Bezdomna już po raz czwarty urodziła dziecko w szpitalu i tam też je porzuciła.

Ten mężczyzna, to wspaniały przykład pracodawcy, któremu zależy na pracownikach. Wszyscy powinni z niego brać przykład.