O tym, że anioły są wśród nas i próbują się z nami skontaktować świadczą liczne sygnały, które nam wysyłają. Nie od razu je rozpoznajemy. Z początku wydają się być przypadkowe i nic nie znaczące. W końcu nasilają się i zwiększają częstotliwość.

Anioły przekazują nam znaki, które symbolicznie przypominają man o ich wsparciu i miłości. Może dostrzeżesz je, gdy zadasz aniołom pytanie i poprosisz o ich wsparcie. Może też zdarzyć się, że anioły same postanowią przypomnieć Ci, że są obok i nie jesteś sam.Oto 7 oznak, że Twój Anioł Stróż stara się z Tobą skontaktować

Pióra
Jeśli znajdziesz na swojej drodze pióro, świadczyć to może o obecności Twojego anioła. W ten sposób przypomina on Ci, że jest blisko, kocha Cię i wspiera. Doświadczyłeś takiej sytuacji? Ciesz się, bo towarzyszy Ci anielska moc!

Chmury
Jeśli zauważysz chmurę przypominającą kształtem anioła oznacza to, że jest on blisko i pragnie, abyś dostrzegł jego obecność.

Perfumy
Jeśli czujesz piękny, słodki zapach i nie potrafisz zidentyfikować jego źródła, oznacza to, że Twój anioł jest naprawdę blisko.

Dzieci i zwierzęta
Jeśli zauważysz dziecko patrzące w górę, uśmiechające się do sufitu albo z ekscytacją patrzące na coś, czego nie widać, świadczy to o obecności Anioła Stróża. W jego obecności dzieci i zwierzęta zachowują się swobodnie.

Muzyka
Jeśli słyszysz anielski śpiew lub piękne dźwięki, których źródła nie możesz określić może to być wyraźny sygnał od Twojego anioła.

To może Cię zainteresować:  Dostali wezwanie do przemocy domowej. Myśleli że spalą się ze wstydu, gdy weszli do mieszkania.

Monety
Jeśli co chwilę znajdujesz monety oznacza to, że Twój anioł Cię wspiera, kocha i prowadzi.

Błyski światła
Jeśli zaczniesz dostrzegać kule światła, niewyjaśnione mieniące się światło albo błyski koloru, znaczy to, że Twój Anioł Stróż jest blisko. W tej sytuacji zamknij oczy, odpręż się i oddychaj głęboko. Twój Anioł Stróż stara się uzdrowić Cię, podnosi na duchu i odmładza.