Pewien dziennikarz postanowił zrobić mały eksperyment, by dowiedzieć się, czy picie wody rzeczywiście ma taki wspaniały wpływ na organizm, o jakim często słyszał lub czytał w artykułach.

Mężczyzna wypijał około 4 litry każdego dnia i pierwsze efekty naprawdę go zaskoczyły.  Na początku miał zamiar wytrzymać w postanowieniu przez 30 dni.Początki tego eksperymentu były dla niego naprawdę trudne. Jego żołądek był przez cały czas wypełniony wodą, a co za tym idzie jego apetyt znacznie się obniżył. Czuł ciągle parcie na pęcherz.

Pomimo katorgi jaką musiał przeżywać, nie zrezygnował z postanowienia. Tym bardziej, że już po 10 dniach zauważył, że jego skóra nabrała blasku, zmieniła napięcie i kolor, dodatkowo zaczął się lepiej wysypiać, czuł że rozpiera go energia.

Jakiś czas później mężczyzna spotkał się z dużą ilością komplementów od osób, które nie wiedziały o przeprowadzanym przez niego eksperymencie. Komplementowano jego świeży wygląd i piękne błyszczące włosy. Ktoś nawet zapytał go czy nie zmienił szamponu, bo jego włosy wyglądają o niebo lepiej niż zazwyczaj.

Eksperyment dobiegał końca. Minął miesiąc, jednak dziennikarz nie umiał zrezygnować z zalet jakie przyszły mu tak łatwo. Jego ciało przyzwyczaiło się do przyjmowania tak dużej ilości wody. Mężczyzna schudł, wyostrzyły mu się kubki smakowe, poprawiła się jego pamięć i koncentracja.

Zdecydował, że nie zrezygnuje z tego wszystkiego i nadal będzie pił wodę.

Mężczyzna uważa, że każdy powinien spróbować tego eksperymentu, a na pewno jego wygląd i samopoczucie znacznie się poprawi.

To może Cię zainteresować:  Zmarły mężczyzna ożył w szpitalu. Był już w czarnym worku.