Komik, który chciał być śmieszny niestety taki nie był. Zamiast śmiać się z jego żartów ludzie zlinczowali go negatywnymi komentarzami. Niestety… przesadził!

Podczas wizyty w Toruniu włoski komik Daniele Fabbrie wpadł na niewybredny i prostacki pomysł. Uznał za zabawne pokazanie gołego tyłka pod pomnikiem papieża Jana Pawła II. Swoim zdjęciem pochwalił się na Facebooku. Mężczyzna zyskał w ten sposób w Polsce popularność, jednak raczej nie taką, jakiej by sobie życzył.

“Jestem w Polsce służbowo. Spotkałem na ulicy papieża Wojtyłę. Jak mógłbym się nie przywitać. Wy tego nie widzicie, ale on tak” – prowokacyjnie podpisał zdjęcie komik.

Pod jego wpisem natychmiast pojawiły się komentarze Polaków. Oburzeni zachowaniem Włocha przebili prostackość jego gestu wulgarnością swoich komentarzy. Duża część z 2000 wpisów należy właśnie do nich.

“Obyś pozostał tak, jak stoisz na tym zdjęciu debilu” – to jeden z najbardziej cenzuralnych komentarzy.

Pod zdjęciem oprócz wyzwisk pojawiają się też groźby. Nie brakuje komentarzy, których autorzy deklarują chęć fizycznej konfrontacji. Polscy internauci proszą nawet o wyznaczenie konkretnego miejsca bójki. Mimo, że pisane pod imieniem i nazwiskiem, są tak wulgarne, że nie nadają się by je cytować dosłownie.

Zdjęcie udostępniono już prawie 200 razy. Taka popularność wybryku może sprawić, że włoski komik gościł w naszym kraju po raz ostatni.

To może Cię zainteresować:  Brytyjkę złapali na Bali. Teraz czeka ją kara śmierci. Oto jej ostatnie życzenie