Michał Szpak 31-letni piosenkarz, zaskoczył wszystkich swoją niepowtarzalną i oryginalną stylizacją, podczas swojego występu w Sopocie. Wystąpił w czarnym welonie, szpilkach i pomalowanymi paznokciami idealnie pasującymi do stylizacji. Wykreowany w żałobny strój śpiewał znany utwór Obywatela GC „Nie pytaj o Polskę”.

Michał Szpak był jedną z gwiazd koncertu z okazji 20-lecia TVN24, odbywającego się w ramach Top of the top Sopot 2021. Po występie piosenkarza w Internecie, aż wrze od komentarzy na temat szokującego stroju Michała Szpaka. Swoim występem zaskoczył chyba wszystkich widzów. Piosenkarz dba o swój wizerunek, zawsze ma dopracowany nawet najmniejszy szczegół. Tego samego tyczą się jego występy, muszą być ciekawe, dopracowane i przejmujące. Michał Szpak lubi robić już samym wyglądem furorę i się wyróżniać na scenie.Podczas występu na Top of the top Sopot 2021 Michał Szpak wybrał szokującą stylizacje. Wykreował się na żałobnika. Miał czarny koronkowy welon i czarne okulary pod którymi krył twarz z oryginalnym makijażem. Twarz pokrywały napisy, wymalowane czarnym tuszem: „wolność”, „fobia”. To hasła trasy koncertowej artysty, oraz ściekające łzy na policzkach. Piosenkarz ubrał ciemny satynowy płaszcz pod którym miał czarny biustonosz, który wyeksponował podczas występu. Na klapie jego marynarki był przypięty srebrny orzeł. Nie możemy pominąć obuwie, które wybrał do tej stylizacji, były to szpilki!!!

Do całego wizerunku Michał Szpak założył dodatki takie jak: naszyjniki i pierścionki – duża ilość. Nie zapomniał o pomalowaniu paznokci na czarno, co uzupełniło stylizację.

Szpak zaśpiewał po swojemu utwór znacznie wolniej, niż robił to Ciechowski. Na końcach fraz długo trzymał dźwięk. Zdawało się, że chce wykreować atmosferę rozdarcia i dramatu.

Michał Szpak zrobił furorę swoją stylizacją i występem. W Internecie jest gorąco od napływających, licznych komentarzy.

„Kocham choć miłość ta coraz trudniejsza. #wolnoscfobia. To strach przed wolnością… a Ty czemu się boisz?” – podpisał swoje zdjęcia z występu Michał Szpak.

To może Cię zainteresować:  Bestialstwo Rosjan nie ma granic. Wstrząsające obrazki z Ukrainy

„Żadne słowa nie oddadzą tego co przeżyłam tam w Operze podczas tego występu… każde słowo wydaje mi się banalne. Bo powiedziane i wykrzyczane zostało tak wiele… Podejrzewam, że długo będę z tym chodzić i to doświadczenie długo będzie we mnie pracowało. Michał dziękuję z całego serca . Bo chociażby nie wiem jak psy szczekały Twoja karawana serca idzie dalej. I ta siła jest tak cholernie ważna, by w końcu coś stało się silniejsze niż lęk”

„Michał, jesteś Artystą nie do podrobienia! Gratuluję spektakularnego występu i jakże istotnego przekazu. Duma mnie rozpiera”

„Fantastyczny występ i wymowna stylizacja… Dziękuję Michał”

„I znowu Michał nas zaskoczył odważną i piękną kreacją, przepięknym wykonaniem wspaniałej piosenki „Nie pytaj o Polskę „… Pisząc ten komentarz mam dreszcze, wczoraj słuchając, też. Najlepszy występ tego wieczoru – prawdziwa gwiazda! Niektórzy nie dowierzali, że będą koronki, szpile, a tu jednak Michał konsekwentny i bardzo kreatywny. Jestem dumna z mojego Idola”

„NIE ROZUMIESZ to był PRZEKAZ… Trochę wyobraźni… WOLNOŚĆ DLA KAŻDEGO dla Ciebie i mnie, mimo, że się różnimy”

„Piękne wykonanie i świetna stylizacja jak najbardziej na czasie. Brawo Michał”

„Przepiękne, przejmujące wykonanie. Razem z żałobną stylizacją tworzy wstrząsającą całość. Szacun Michale!”

„Stylizacja Michała była najlepszym przekazem wolności. Co tu krytykować. Interpretacja piosenki przepiękna!”

„Brawo Michał, żałobna stylizacja zachwyciła mnie ogromnie jak zawsze świetny występ, perfekcyjnie przygotowany do okoliczności GRATULACJE !!! Oj, Michał pękam z zachwytu, ten utwór możesz wykonywać Ty i Zalewski, brawo chłopaki”

„Michał masz piękny głos, po co przerysowujesz Swoje występy. To jest zbyteczne, Twój głos sam się obroni. Oryginał dużo, dużo lepszy. Niestety”