Oto 4 znaki zodiaku, które cechują najlepsze mamy. Zobacz czy jesteś w tej czwórce.

BaranBarany dbają o to, aby ich dzieci uczestniczyły w zajęciach dodatkowych i rozwijały się. Oczywiście nie działa to na takiej zasadzie, że dziecko jest do nich zmuszane. Wręcz przeciwnie, w grę wchodzą tylko takie lekcje, które podobają się jej pociechom. Kobiety spod znaku barana kochają przygody, dlatego na ich miłośników wychowują swoje dzieci. Barany i ich potomstwo spędzają czas przede wszystkim aktywnie. Mamy spod tego znaku namawiają dzieci do podejmowania wyzwań i zawsze im kibicują, wpajając wiarę we własne siły.
 

Waga

Wagi to wspaniałe matki. Są świetnie zorganizowane i spokojne. Uwielbiają mieć wszystko pod kontrolą, ale nie wyprowadzają ich z równowagi żadne nieprzewidziane sytuacje, o które przy dzieciach nie jest przecież trudno. Kochają swoje maluchy i są w stanie zrobić dla nich wszystko, ale jednocześnie nie pozwalają wejść sobie na głowę. Od najmłodszych lat uczą dzieci szacunku i miłości do drugiego człowieka.

Skorpion

Mamy spod znaku skorpiona obdarzone są ogromną intuicją. Zdarza się, że wiedzą, co dzieje się z ich dziećmi już zanim wiedzą to one same. Zawsze stają murem za swoimi maluchami i nigdy nie pozwalają na to, aby działo się im coś złego. Są wobec nich bardzo opiekuńcze i szczere. Tego samego wymagają od swoich pociech. Nie ma między nimi niedomówień.

To może Cię zainteresować:  Potężny wybuch. Kłęby dymu nad miastem

Rak

Mamy-raki są bardzo opiekuńcze. Są wyczulone na potrzeby swoich pociech i zawsze uważnie ich słuchają. Idealnie potrafią postawić się na miejscu swojego dziecka i zaledwie kilkoma słowami poprawić mu samopoczucie. Dbają o to, aby ich dom był pełen rodzinnego ciepła, do którego garnie się nawet dalsza rodzina i przyjaciele, dlatego tak często przyjmują gości.