W tych czasach tatuaże nie są nam  obce. Co raz więcej ludzi decyduje się na tatuaż.
Tatuaż z liczbą 269 jest ostatnio bardzo popularny… co oznacza?

W ostatnim czasie ludzie zaczęli tatuować sobie liczbę „269”. Nie bez powodu jest to właśnie ten numer. Taki tatuaż znaczy bardzo wiele, a jeśli wcześniej o tym nie wiedziałeś, to najwyższy czas to zmienić.



Co oznacza tatuaż z liczbą „269”?
Liczba 269 jest powiązana z historią pewnego cielaka, który żył w Izraelu na mlecznej farmie. Zwierzę miało numer 269 i w ostatniej chwili zostało uratowane przed trafieniem na rzeź. Ludzie tatuują sobie tę liczbę, ponieważ chcą wykazać znak solidarności z cierpiącymi zwierzakami. W ten sposób pokazują też, że popierają weganizm.

Niektórzy wybierają bardziej brutalną wersję
Niektórzy tatuują liczbę „269” na swoim ciele, a inni wybierają bardziej brutalną wersję. Zamiast tatuażu, wypalają sobie ten numer za pomocą rozgrzanego metalowego pręta. Tak właśnie zrobił znany gwiazdor polskiego MMA – Marcin Różalski, który znany jest ze swojej ogromnej miłości do zwierząt. Mężczyzna nagrał filmik jak wypalał sobie numer na głowie, a wideo można obejrzeć na jego Facebooku.

Cielak z numerem 269 stał się symbolem bólu
Ludzie każdego dnia wyrządzają zwierzakom ogromną krzywdę. Rocznie na całym świecie zabijane jest około 150 miliardów zwierząt. Dla przypomnienia nie chodzi tylko o zwierzaki zabijane na mięso. Krowy wykorzystywane do przemysłu mlecznego również bardzo cierpią. Stale są sztucznie zapładniane, a tuż po urodzeniu ich dzieci są im odbierane. Matki mają wtedy silną więź z cielakami, przez co bardzo cierpią. Właśnie w ten sposób powstaje mleko, które kupujemy w sklepach.

To może Cię zainteresować:  Lekarze zaczęli cesarskie cięcie. Kiedy zobaczyli dziecko byli w szoku.

„269” oznacza wolność dla wszystkich zwierząt
Krótko mówiąc, osoby decydujące się na taki tatuaż, są solidarne ze wszystkimi zwierzakami oraz ich prawami.

„Zwierzęta to nasi przyjaciele, które tak samo jak my odczuwają ból i cierpienie. Powinniśmy je szanować, a nie je jeść. Dieta wegańska jest naprawdę smaczna, a do tego zdrowa.” – przyznała jedna z osób, popierających akcję.

A ty co sądzisz na temat takiego tatuażu?
Może sam jesteś już zdecydowany na wytatuowanie sobie liczby „269”? Koniecznie powiedz swoim znajomym o tej akcji i podziel się z nami swoją opinią w komentarzu!