Córka Michała Wiśniewskiego podbija internet. Zdjęcie na Instagramie robi furorę. Fani Etiennette jednogłośnie twierdzą, że jest śliczna.

Michał Wiśniewski sławę zdobył jeszcze w latach 90. XX wieku, gdy rozpoczynał karierę wraz z zespołem Ich Troje. Muzyk zabłysnął jednak nie tylko talentem, ale i skandalicznym życiem.Będący niemal od dwudziestu lat w świetle reflektorów bywał na szczycie i na dnie. Jego liczne związki i udział w kontrowersyjnym programie „Jestem jaki jestem” przyniosły mu niespotykaną sławę. Czy jego dzieci odniosą podobny sukces?

Piękna córka wokalisty w Internecie. Czy Michał Wiśniewski pomoże córce w karierze?

Choć ma dopiero jedenaście lat, właśnie rozpoczęła swoją karierę w Internecie. Etiennette Wiśniewska założyła konto na Instagramie i tam chce pokazywać światu swoje życie. Ostatnio dodała zdjęcie siostry, które natychmiast przejęły media i zaczęły zachwycać się nad tym, jak podobna do ojca jest córka Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Internauci uważają, że jest najładniejsza wśród gromadki dzieci.

Życie prywatne rodziny Wiśniewskich jest jednym z topowych tematów mediów. Nic dziwnego, że dzieci znanego wokalisty również chciałyby rozpocząć karierę. Czy ojciec pomoże im w rozwinięciu skrzydeł?

Rodzina Michała Wiśniewskiego

Wokalista „Ich Troje” chwali się swoimi pociechami. Ze związku z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Marta Wiśniewska była w ciąży z dziewczynką podczas kręcenia programu „Jestem jaki jestem”. Później, drogi pary się rozeszły i Wiśniewski ożenił się po raz trzeci z Anną Świątczak. Z piosenkarką ma dwie córki: Vivienne i Fabienne. To właśnie one pojawiły się ostatnio w mediach społecznościowych.

To może Cię zainteresować:  Twierdzi, że pracował w laboratorium w Wuhan. Trudno uwierzyć w jego relację

Małżeństwo z Dominiką Tajner było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Córka trenera skoczków narciarskich zdobyła natychmiast serce niegrzecznego piosenkarza. Chociaż para czeka na decyzję o kolejnym potomku, Dominika już ma syna z poprzedniego małżeństwa. Maks jest dla Wiśniewskiego równie ważny, co własne dzieci. Michał podkreśla w wywiadach, że traktuje go tak samo, jak gdyby był jego dzieckiem.

Kariera i życie Przez wiele lat borykał się z problemami finansowymi. Miał także bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że Michał Wiśniewski poddał się bardzo poważnej operacji. Chociaż popularność jego muzyki nieco osłabła, sam zdaje się nie rezygnować z walki o sławę. Czy dzieci pójdą w jego ślady?