Magazyn dla kobiet „Cosmopolitan” donosi, że niektóre znaki zodiaku podobają się mężczyznom bardziej, niż pozostałe.

Czyżby faktycznie miesiąc urodzenia miał w tym przypadku znaczenie?Byk
Sama doskonale wiesz, że jesteś piękna i podobasz się innym. Bywasz postrzegana jako zarozumiała osoba, jednak zdajesz sobie z tego sprawę – w końcu narcyzm to nieodłączna część Twojego charakteru. I choć wiesz, że wyglądasz dobrze, nieustannie dbasz o swoją formę – chodzisz na siłownie i pielęgnujesz swoje ciało, aby jak najdłużej zachować je w najlepszej kondycji. Uwielbiasz przyglądać się w lustrze – szczególnie, kiedy wiesz, że zrobiłaś coś dla swojego ciała.

Bliźnięta
Nie jesteś typowym ideałem piękna dla przeciętnego mężczyzny, jednak przykuwasz ich uwagę dzięki swojej wyjątkowości i nadzwyczajnemu wyczuciu stylu. Chcesz wyróżniać się na tle reszty. Nosisz ubrania, których inni by nie włożyli, a jakby tego było mało, zawsze wyglądasz w nich rewelacyjnie. Jesteś oryginalna, a co za tym idzie, wiele osób postrzega Cię jako skandalistkę. Nie da się przejść obok Ciebie obojętnie, bo nie jesteś nijaka. Masz swoje zdanie i swój styl, który charakteryzuje Twoją osobowość.

Panna
Choć Twój znak zodiaku to panna, trudno nazwać Cię kobietą, a wszystko za sprawą Twojego wyglądu. Z urody przypominasz bowiem dziewczynkę, jednak nie powinnaś się tym przejmować, bo to Twoja zaleta. Twój niewinny wygląd to Twój atut, który przyciąga do Ciebie rzesze mężczyzn. Dziewczęcą uroda to jednak nie wszystko. Podkreśla ją fakt, że jesteś słodka, łagodna i bardzo urocza, co wyróżnia Cię na tle rówieśniczek. Płeć przeciwna często porównuje Cię do pysznego ciasteczka, które chciałoby się zjeść na deser. Czy można usłyszeć piękniejszy komplement?

To może Cię zainteresować:  Skandal w Wielkopolsce. Komendant straży pożarnej wyleciał ze stanowiska

Waga
Ludzie nie bez powodu porównują Cię do kameleona. Różnica jest jednak taka, że Twój wizerunek zmienia się zdecydowanie częściej niż jego – raz jesteś wyjątkowo słodka i urocza niczym mała dziewczynka, a następnie zachwycasz elegancją i pewnością siebie. Doskonale wiesz, kiedy przybrać którą postać, czego najlepszym dowodem jest fakt, że efekt zawsze zachwyca. Potrafisz wykorzystać swoją urodę i oczarować innych, a co za tym idzie, nie masz najmniejszym problemów z tym, aby oczarować mężczyznę, który wpadł Ci w oko.

Wodnik
Na koniec wisienka na torcie. Numer jeden w całym naszym zestawieniu. Jeśli jesteś spod znaku wodnika, jesteś prawdziwą szczęściarą, bowiem możesz poszczycić się nie tylko spektakularną urodą, ale także wspaniałą osobowością, którą skradniesz serce niejednego mężczyzny. Choć znasz swoją wartość, nie jesteś zapatrzoną w siebie egoistką. Potrafisz się zawstydzić, kiedy ktoś powie Ci coś miłego, a mimo to charakteryzujesz się wielką pewnością siebie i przebojowością. Czy można chcieć czegoś więcej?