Informacja na temat Martyny Wojciechowskiej nie miała ujrzeć światła dziennego, jednak stało się inaczej… wiadomość ta stawia sławną podróżniczkę w złym świetle.

Martyna Wojciechowska czerpie ogromne korzyści ze swojej popularności. Gwiazda najpewniej liczyła, że nikt na to nie zwróci uwagi. Teraz jednak brutalna prawda wyszła na jaw. Martyna Wojciechowska. Prawda wyszła na jaw

Być może internauci nie mieliby zastrzeżeń do prezenterki telewizyjnej, gdyby nie jej niedawna wypowiedź, która rozjuszyła młodych ludzi. 

Jak każdy pewnie pamięta, Martyna Wojciechowska stwierdziła, że młodzi ludzie powinni pracować za darmo, dla idei. Tymczasem to, że dostają wynagrodzenie, ze wykonywaną pracę nazywa postawą roszczeniową. 

Być może internauci puściliby te słowa mimo uszu. Teraz jednak wyciekło, że podróżniczka jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd TVN. 

Okazuje się, że portal se.pl dotarł do kontraktów reklamowych Wojciechowskiej i zarobków z nich wynikających. Wynika z nich jasno i dobitnie, że celebrytka nie pracuje jedynie dla pasji. 

Cyfry poraziły użytkowników sieci. Martyna Wojciechowska za występy w reklamach miała skasować w 2018 roku około 2 miliony złotych. 

– Ja zawsze pracuję dla idei, z misją – chwaliła się jakiś czas temu podróżniczka. Zgodnie z tym co ujawnił tabloid, zapewnienia gwiazdy okazały się brednią. 

Se.pl powołując się na „Forbes’a” wykazał, że Martyna Wojciechowska może liczyć na 0.5 mln zł za udział w kampanii reklamowej. W związku z powyższym łatwo wyliczyć sobie ile wzięła, biorąc pod uwagę, że wystąpiła w tym roku już w czterech takich kampaniach. 

To może Cię zainteresować:  Sposób na "cwaniaków" przy przejściach dla pieszych. Wystarczy znać przepisy

Dlatego podróżniczkę stać na wystawne życie. Mało tego internauci zarzucają jej hipokryzję. Z jednej strony chce dbać o przyrodę. Z drugiej jednak nie przeszkadza jej to w reklamowaniu wody w plastikowych butelkach.

– Jestem rozczarowana obecnym rynkiem pracy. Niby wszyscy świetnie się prezentują, mają pasję, chęć do pracy, chcą się rozwijać. W CV znakomicie to wygląda, w rzeczywistości jest już jednak gorzej. U młodych dominuje postawa roszczeniowa. Wiele oczekują i wiele chcą, ale nie potrafią się odnaleźć na rządzącym się swoimi prawami rynku – narzekała jeszcze niedawno. 

Martyna Wojciechowska usiłowała przekonać wszystkich, że ona nie pracuje dla produktu i korzyści materialnych, a dla idei. Prawda na temat gaży dla gwiazdy za udział w reklamach przedstawia kobietę w bardzo złym świetle. W niezwykle materialistycznym świetle. Hipokryzja poziom 100%.