Bycie bezdomnym to ciężki kawałek chleba. Nie ma nic gorszego niż spanie na ławce gdy jest zimno i strach przed kolejnym dniem, czy będziesz w stanie przetrwać.

Bezinteresowna pomocBohater popularnego na YouTube kanału VexHQ, Patryk, postanowił przeprowadzić eksperyment.
Była zima. Postanowiłem razem z moimi widzami zebrać pieniądze na ubrania dla bezdomnych. Udało nam się wtedy zebrać około 300 złotych. Chodząc tak po mieście i szukając osób poznaliśmy pewnego pana. Oczywiście daliśmy mu ubrania. Pan był bardzo miły. Podziękował nam.
Powiedziałem mu wtedy, że warto pomagać. Jakiś czas później postanowiłem sprawdzić, czy pamięta te słowa. Jedno jest pewne, mnie już nie pamiętał – wspomina chłopakEksperymentPodczas gdy bezdomny spał na ławce, Patryk podłożył mu reklamówkę pełną jedzenia, do której dodatkowo włożył sto złotych. Kiedy bezdomny się przebudził, chłopak przechodził obok niego symulując rozmowę telefoniczną, w której niejednokrotnie podkreślał, że nie ma pieniędzy na leki dla siostry.
Wtedy zaczepił go wspomniany wcześniej bezdomny wręczając mu znalezione 100 złotych. Patryk przyjął pieniądze, jednak nie pozostał dłużny i chwilę później podziękował w wyjątkowo piękny sposób.
To krótkie nagranie wzrusza do łez. Spotkaliście się kiedykolwiek z podobną reakcją bezdomnego?Jeśli szukasz więcej wzruszających filmików, odwiedź profil VexHQ na YouTube.

To może Cię zainteresować:  WORD-y go nienawidzą. Znalazł prosty sposób na prawo jazdy. Ma wszystkie kategorie