Każdy rodzic zmierza się w życiu z wewnętrznym lękiem o bezpieczeństwo swoich dzieci.
Gdy powierzamy komuś opiekę nad naszym dzieckiem, często zastanawiamy się czy wszystko jest w porządku i czy oby na pewno nie stanie mu się krzywda.

Lęk rośnie, gdy w sieci pojawią się informacje o narkotykach. W szczególności, gdy narkotyki wyglądają jak łakocie…

Policja z Georgia w USA postanowiła ostrzec rodziców przed pseudo-słodyczami. Zatrzymany przez nich 21 września podejrzany mężczyzna miał w torbie mnóstwo narkotyków. Jednak na pierwszy rzut oka można by było stwierdzić, że są to cukierki.

Policja po przeszukaniu mężczyzny stwierdziła, że miał on w swojej torbie konopie indyjskie, a narkotyki, które wyglądały jak słodycze, to pigułki z kokainą. W torbie były też lizaki z narkotykami.

Po tym zdarzeniu policja apeluje, aby rodzice przestrzegali swoje dzieci przed narkotykami i braniem słodkości od osób, których nie jesteśmy pewni. Nie jest to pierwsza sytuacja tego typu. Narkotyki mogą mieć różne postaci.

Z racji istniejącego w Europie zjawiska narkomanii i szybkiego rozprzestrzeniania się trendów po poszczególnych krajach, nie wyklucza się, że również w Polsce można będzie natrafić na pseudo-słodycze. Dlatego powinniśmy mieć rękę na pulsie, być czujnym i uświadamiać, że zło może kryć się wszędzie.

Koniecznie udostępnijcie tę ważną informację!

To może Cię zainteresować:  Tajemnica wyszła na jaw. Chińczycy chcieli to ukryć przed światem