Słyszeliście o portalu randkowym, na którym mogą rejestrować się tylko ładne osoby? W jaki sposób stwierdzić czy ktoś jest ładny czy nie? Przecież chyba każdemu podoba się coś innego.
Użytkownicy portalu (mężczyźni) mieli opisać jak według nich wygląda brzydka kobieta. Udział w zabawie wzięło ponad 3000 mężczyzn.Szkoda, że nie możemy obejrzeć mężczyzn, którzy wystawiali te opinie. No ale cóż do rzeczy. Więc oto lista rzeczy, których mężczyźni nie akceptują u kobiet i twierdzą, że takowe są brzydkie:

-Nadwaga
W dzisiejszych czasach, gdzie modelki ważą tyle to mój 8 letni syn, krągłe kobiety są uznawane za grubaski, a te pulchne to już w ogóle zaniedbane i leniwe…

-Zły rozstaw oczu
No to, to już mnie rozbawiło do łez. Pamiętaj! jeśli masz oczy za blisko lub za daleko od siebie osadzone, należysz do grupy tych brzydkich pań.

-Wielki nos
Nawet najpiękniejsza dziewczyna na świecie posiadając duży nos już jest nieatrakcyjna.

-Brzydka skóra
Tutaj mężczyźni pewnie mieli na myśli trądzik i wypryski. Niestety panowie nie zdają sobie sprawy z tego, że zdjęcia w internetach są nieźle przerobione, a te robione telefonem mają wspaniałe filtry wygładzające skórę. Nie istnieje nieskazitelnie piękna i czysta skóra.

-Figura, która nie jest atrakcyjna
A no panowie, jeśli chcecie mieć krągłą pupę i duże piersi to nie wymagajcie jeszcze, żeby dziewczyna była anorektyczką, bo to niestety ze sobą nie współgra. No chyba, że znajdziecie sobie mega szczupłą dziewczynę i wyślecie ją na kilka operacji plastycznych na pośladki i piersi.

To może Cię zainteresować:  Przykra sytuacja w TVP. Zagłuszyli i zdjęli go z anteny

-Mała pupa i duża pupa
Problem polega na tym, że jeśli znajdziecie kobietę, która ma idealną dla was pupę, może mieć trądzik, albo duży nos. I co wtedy?

-Nieapetyczne usta
Mężczyźni twierdzą, że małe i wąskie usta są nieapetyczne. Zaś jak kobieta wciśnie sobie trochę kwasu hialuronowego to wyzywają ją od glonojadów. I weź tu kobieto dogódź facetowi.

-Makijaż
Mężczyźni lubią umalowane kobiety, ale nie przerysowane. Nie przepadają za mocnym makijażem, ani za całkowitym jego brakiem. Kobieta ma wyglądać apetycznie i świeżo.