Co zauważyłeś jako pierwsze gdy spojrzałeś na to zdjęcie? To o pierwsze rzuciło Ci się w oczy może powiedzieć sporo o Twoim charakterze. Koniecznie sprawdź i napisz czy Ci się zgadza.

1. Modliszka

Masz bardzo silny instynkt i niesamowitą pewność siebie. Umiesz słuchać swojego wewnętrznego głosu i zawsze działasz z nim w zgodzie. Potrafisz walczyć o swoje. Jesteś niezwykle zdeterminowany, aby osiągnąć cel. Stwarzasz pozory osoby oschłej, ale o dobrym sercu.

2. Gołąb

Jesteś dobry i opanowany. Nawet w najbardziej stresującej sytuacji zachowujesz spokój. Wiesz, że jest to idealny sposób na skuteczne rozstrzyganie sporów i problemów. Masz dużo cierpliwości i nigdy nie robisz niczego przeciwko sobie.

3. Orzeł

Jesteś osobą z charakterem, która skupia się na celu, jaki chce osiągnąć. Wiesz, jak powinno się walczyć o swoje racje i nigdy nie ulegasz wpływom innych. Lubisz być autorytetem i chcesz, aby zawsze tak było. Niestety, jesteś też odrobinę przemądrzały, ale większość ludzi z twojego otoczenia ci to wybacza.

4. Ogier

Jesteś osobą bardzo ambitną. Kieruje tobą chęć odniesienia sukcesu. Nie tkwisz w schematach. Jesteś wolny i nieokiełznany. Pracujesz bardzo ciężko na swój sukces i bierzesz swoją prace na poważnie. Wiesz, jak walczyć o to, co dobre i zazwyczaj na starcie deklasujesz swoich przeciwników. Znasz swoją wartość i wyróżniasz się z tłumu.

5. Motyl

Idealnie przystosowujesz się do zmian w otoczeniu i ze względu na swoje podejście, świetnie odnajdujesz się w każdej sytuacji. Przyciągasz do siebie ludzi i masz dobre serce. Trudno oprzeć się Twojemu urokowi.

To może Cię zainteresować:  Zabił studentkę z premedytacją. Sąd chce transmitować jego egzekucję w telewizji

6. Kura

Umiesz podejmować szybkie i słuszne decyzje. Jesteś inteligentny i wytrwały. Masz bardzo wojowniczą naturę. Prawdopodobnie wyglądasz na osobę spokojną i niewalczącą o swoje, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Kiedy tylko trzeba, jesteś dzielny i robisz wszystko by osiągnąć swój cel.

7. Krab

Wydajesz się być twardy i nieugięty, prawda wygląda jednak inaczej. Kiedy ktoś zdobędzie Twoje zaufanie i przyjaźń, jesteś bardzo lojalny. Często zdarza się, że potrzeby innych są dla Ciebie ważniejsze, niż własne. Za nic nie zdradziłbyś swoich bliskich. Ludzie, których jesteś przyjacielem, mają ogromne szczęście.

8. Wilk

Uwielbiasz przebywać w towarzystwie innych ludzi, ale nie jesteś od nikogo uzależniony. Zdarza się też, że wolisz zaszyć się w domu i odpocząć od innych. Nie boisz się tego, co postawi przed Tobą los i walczysz z przeciwnościami tak, jak potrafisz. Wyróżniasz się na tle innych i bardzo Ci to odpowiada.

9. Pies

Jesteś osobą lojalną, odważną i niesłychanie bezinteresowną. Potrafisz byś uparty, ale jednocześnie oddany. Twoi bliscy mają ogromne szczęście. Jeśli już się zakochasz czy zaprzyjaźnisz, to zawsze pozostaniesz wierny.