The Voice Kids to program przeznaczony dla najbardziej utalentowanych dzieci, które dzięki programowi mogą zdobyć nie tylko sławę, ale także rozwijać swój talent.10-letnia Nina postanowiła zaśpiewać w programie piosenkę z bajki „Mała Syrenka” pt. „Naprawdę chcę”. Dziecięcy, a zarazem piękny i czysty głos dziewczynki sprawił, że wszyscy jurorzy już niemal od samego początku byli przekonani, że stoi za nimi niezwykły talent. Kwestią czasu było więc naciśnięcie przez nich czerwonych przycisków, które pozwoliły Ninie na przejście do kolejnego etapu.

Kogo wybrała mała piosenkarka? Choć dziewczynka zauroczyła zarówno Barona z Tomsonem i Cleo, serce 10-latki podpowiadało jej, by dołączyć do ekipy Dawida Kwiatkowskiego. Tak też zrobiła.

Jej genialny występ możecie obejrzeć poniżej

Kim jest Nina Kicińska?
Choć ma zaledwie 10 lat, Nina ma wiele pasji – jedną z największych jest oczywiście śpiewanie. Na tym jednak nie koniec zamiłowań do świata muzyki, bowiem dziewczynka gra na skrzypcach i fortepianie. Bardzo lubi także czytać książki. Na stronie The Voice Kids czytamy, że dziennie potrafi przeczytać dwie pozycje! Uwielbia również rozwiązywać skomplikowane zadania matematyczne, brać udział w konkursach ortograficznych. Bliski jej sercu jej również sport, a w szczególności gra w koszykówkę.

Dacie wiarę, że to wszystko potrafi zaledwie 10-letnia dziewczynka?! Dziewczynka, która swoimi zamiłowaniami i pasjami mogłaby obdarzyć niejedną dorosłą osobę.

Zdolne dzieciaki
Choć Nina swoim głosem i talentem bez wątpienia zwróciła uwagę szerszej publiczności, nie zmienia to faktu, że w drugiej edycji show niesamowitych talentów jest znacznie więcej. Wśród nich m.in.: Pola Deptuła, Maria Nowak, Olivier Woźnicki czy Oliwier Szot.

To może Cię zainteresować:  Marzena Rogalska pozuje topless. Internauci: "Wstydu nie masz"

The Voice Kids
No cóż, trzeba przyznać, że druga edycja The Voice Kids zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jak tak dalej pójdzie to faworytów do zwycięstwa może być naprawdę sporo. Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków muzycznego show!

A Wy już macie swojego ulubieńca bądź ulubienicę? Który z młodych artystów oczarował Was najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze!