Sarah przez wiele lat zmagała się z niepłodnością i bardzo pragnęła mieć dziecko. Po wielu latach walki udało się… wydała na świat synka.

Sarah nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, gdy okazało się, że nie tylko jest w kolejnej ciąży, ale jej rodzina już niedługo będzie cieszyć się z… bliźniąt! Jak się okazało bliźniaki są szczególne – nie tylko dzielą wspólne łożysko, ale i worek owodniowy. Coś takiego dzieje się średnio raz na 10 tysięcy ciąż.Niestety, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Dlatego Sarah przez prawie 2 miesiące przebywała w szpitalu. W 34. tygodniu ciąży zaplanowano cesarskie cięcie.

Gdy dochodzi do porodu, lekarze i rodzice przeżywają kolejny szok: bliźniaczki trzymały się za ręce, gdy wyciągano je z łona!

Jenna i Jillian są ogromną dumą rodziców. Dziewczynki urodziły się dokładnie w Dzień Matki. Sarah może czuć się naprawdę wyróżniona.

Jak wyznają ich rodzice, dziewczynki najlepiej czują się w swoim towarzystwie. Kiedy jedna z nich płacze, druga siostra stara się ją pocieszyć.

To niesamowite, jak piękna i silna więź łączy bliźniaczki. Prawda, że wyglądają uroczo?

To może Cię zainteresować:  Ochroniarze nie słuchali konduktora. Wyrzucili pasażera nocą z pociągu PKP