Czy istnieją jakieś granice w relacji syna z matką? Okazuje się, że w niektórych przypadkach nie, co dla niektórych jest nieco niepokojące.

Intymny problem
Pewna Angielka, dowiedziała się, że jej partner życiowy pokazywał swojego członka matce. Okazało się, że mężczyzna woli swoje intymne problemy omawiać z rodzicielką niż z własną żoną, czy lekarzem.Wczoraj odkryłam, że mój mąż miał pleśniawki na genitaliach w związku z kuracją antybiotykową. Poprosił swoją matkę, żeby zerknęła na jego członka i powiedziała, co to może być. Mąż ma 34 lata i wciąż pokazuje swoje miejsca intymne własnej matce!

Szukała wsparcia w Internecie
Zszokowana kobieta podzieliła się swoimi rozterkami z użytkowniczkami forum internetowego. Nie wie, co ma o tym wszystkim myśleć.

To dorosły, żonaty mężczyzna i nie powinien prosić matki, żeby oglądała jego genitalia. Myślę, że to bardzo dziwne. Wiem, że to jego matka i że widywała go nago niezliczoną ilość razy, ale chyba istnieje jakaś granica wieku, kiedy nie powinno się pokazywać własnej matce bez ubrań

Inne aspekty życia
Jak się okazało, bliska relacja męża Brytyjki z jej teściową ma negatywny wpływ na ich wspólne życie. Kobieta uważa, że między nimi nie ma żadnych granic.

Matka mężczyzny otwiera jego listy, a jeśli przychodzą wyciągi z karty kredytowej, dzwoni do niego i pyta, dlaczego z niej korzystał. Do teściowej najwyraźniej nie dociera, że jej syn jest już dorosły.

To może Cię zainteresować:  Zmarły mężczyzna ożył w szpitalu. Był już w czarnym worku.

Opinie internautek
Młodej kobiecie nie podoba się zażyłość jej męża i jego matki. Według niej, ta relacja jest chora. Znalazła też poparcie wśród użytkowniczek forum, które również uważają, że to nie jest normalne, aby dorosły mężczyzna pokazywał swoje genitalia mamusi.

Nigdy nie powinien jej o to prosić, a ona nigdy nie powinna się na to zgadzać.

Poniżej kilka komentarzy:

To bardzo dziwne. Chyba że jego mama jest lekarką, ale nawet gdyby tak było nie byłabym co do tego przekonana

Właśnie spytałam o zdanie mojego faceta. Miał taką minę, jakby zrobiło mu się niedobrze i powiedział, że o coś takiego można spytać swoją żonę, ale nigdy matkę

Dziwne. Kiedyś zerwałam z facetem po tym, jak w mojej obecności jego matka zaczęła masować mu stopy, a on zaczął głośno jęczeć, zupełnie tak samo, jak podczas seksu

A jakie jest Wasze zdanie? Czy są jakieś granice, których nie powinno się przekraczać nawet w bliskiej relacji z matką?