Ta kobieta bardzo chciała zrobić coś oryginalnego w swoim domu, czego nikt wcześniej u siebie nie miał. Bardzo długo obmyślała co mogłaby zmienić i w końcu wpadła na genialny pomysł, który był strzałem w dziesiątkę!

Zaprojektowała ona bardzo skomplikowany wzór, a następnie skopiowała go na ścianę.Elsa Rhae to zdolna kosmetyczka i artystka. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie pokazuje swoje oryginalne projekty. Elsa bezdyskusyjnie ma wielki talent i wyobraźnię. Artystka potrafi stworzyć na ścianach wyjątkowe ozdoby. Do wykonania poniższego dzieła użyła taśmy malarskiej.

Wzór od samego początku zapowiada się interesująco, ale w momencie, gdy Elsa pomalowała go i oderwała taśmę ze ściany, efekt przerósł wszelkie oczekiwania.

Wszystko zaczęło się od narysowania kwadratu.

Po narysowaniu pierwszego, obok powstaje kolejny, aż do uzyskania symetrycznego wzoru.

Młoda kobieta najpierw stworzyła szkic na kartce, aby nie popełnić błędu w momencie przenoszenia wzoru na ścianę. W końcu przyszedł czas na taśmę.

Był to bardzo czasochłonny proces. Warto jednak poświęcić się dla efektu końcowego. Gdy taśma jest już przyklejona trzeba ją mocno docisnąć, aby usunąć wszelkie pęcherzyki powietrza. Elsa użyła do tego łyżki.

Teraz czas na malowanie.

Później trzeba poczekać, aż farba wyschnie. Najlepiej zostawić wszystko na 24 godziny. Wcześniejsze oderwanie taśmy mogłoby zepsuć cały efekt.

A oto, jak prezentuje się gotowy wzór. Na pewno jest bardzo oryginalny, ale najważniejsze jest to, że można go wykonać własnoręcznie.

To może Cię zainteresować:  Cały Gdańsk o tym huczy. Oto co policjanci zastali w centrum miasta