Każda z nas marzy o pięknym idealnym ciele i zadbanej cerze. Niestety profesjonalne kosmetyki kosztują krocie i nie każda z nas może sobie na nie pozwolić.

Jesteśmy przekonani, że i Ty chcesz mieć piękną skórę jak najdłużej. Czy wiesz jednak, że nie musisz wydawać majątku na chemiczne kosmetyki? Wystarczy kilka złotych, aby cieszyć się o wiele lepszym efektem od tego, który obiecują nam producenci drogich kremów.Użyj witaminy C bezpośrednio na skórę. W formie płynnej można kupić ją w każdej aptece już za kilka złotych.

Taką witaminę najlepiej stosować pod krem jako serum. Jeżeli płyny są tłustsze to zalecamy stosować je na noc. Jeśli masz mocno przesuszoną skórę, możesz delikatnie dodać dwie krople na dzień.

Dzięki witaminie C działanie wolnych rodników słabnie, a to w konsekwencji opóźnia starzenie.

Krople stosuj na lekko wilgotną skórę, wtedy efekt będzie lepszy. Po tygodniu stosowania zauważysz, że przebarwienia znacznie się rozjaśniły. Poczujesz też ulgę w nawilżeniu skóry, a zmarszczki będą wygładzone.

Witaminy odgrywają bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu całego organizmu. Warto o tym pamiętać.

Kiedy ostatnio zażywałaś witaminę E? To tę witaminę producenci dodają do kremów. Lepsze efekty uzyskasz jednak przyjmując ją doustnie lub nakładając bezpośrednio na skórę bez innych składników. Możesz kupić ją w kapsułkach lub płynie.

Witamina E jest perfekcyjna jako krem pod oczy. Zapobiega powstawaniu zmarszczek i łagodzi te, które już są. Idealnie nawilża i wygładza skórę.

To może Cię zainteresować:  Nie miała wyjścia. Prowadząca "Wiadomości" przeczytała sprostowanie

To pogromczyni rozstępów. Jedyny warunek to fakt, że rozstępy będą świeże, czyli te w kolorze różowym. Jeżeli takie są to koniecznie smaruj je codziennie.

Możesz stosować witaminę E w płynnej postaci na skórę twarzy, szyi i dekoltu, aby zniwelować zmarszczki.

W okresie jesienno-zimowym wiele osób ma problemy z suchymi ustami. Tutaj również z pomocą przychodzi witamina E, która bardzo dobrze je nawilży. Stosuj ją bezpośrednio na usta codziennie. Pamiętaj, aby raz w tygodniu wykonać peeling ust, a następnie nałożyć witaminę.

Witamina E ma w sobie wiele przeciwutleniaczy, co oznacza, że także i ona niweluje przebarwienia

Zmienia plamy w jednolity koloryt.

Witamina E stosowana w formie kapsułek poprawia także wygląd włosów, zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych, wzmacnia serce oraz odporność. Pomaga wielu kobietom w okresie przekwitania łagodzić objawy i działa pozytywnie na wzrok.

Witamina C i E zarówno w formie kapsułek jak i płynu daje mnóstwo korzyści dla zdrowia i urody. Wydasz kilka złotych, a możesz cieszyć się piękną skórą.