Każdy wie, że czosnek z mlekiem jest idealnym lekiem  na przeziębienie. Jednak ta mieszanka może pomóc także w innych przypadkach.

#1 Astma
Objawy astmy złagodnieją, gdy przed pójściem spać będziesz pił mleko z czosnkiem!

#2 Zapalenie płuc
Wypijaj 3 szklanki dziennie, a zapalenie złagodnieje i szybciej ustąpi.

#3 Żółtaczka
Tak, brzmi to nieprawdopodobnie, ale jednak.Czosnek usuwa toksyny z organizmu, ponieważ aktywuje enzymy wątrobowe. Wtedy własne wątroba wymaga siarki do odtruwania organizmu, a czosnek jest doskonałym źródłem siarki! Czosnek wzmacnia także produkcję żółci i zmniejsza ilość tłuszczu w wątrobie. Spożywaj mleko z czosnkiem przez tydzień.

#4 Problemy z sercem
To za dużo na mleko i czosnek? Niekoniecznie! Ten napój obniża poziom cholesterolu LDL i poprawia układ krwionośny.Pamiętaj, by czosnek wypić z odtłuszczonym mlekiem.

#5 Bezsenność

Czosnek zawiera kojące związki. Wypij przed snem, a problem zniknie!

#6 Gruźlica
Czosnek zawiera siarkę, która działa przeciwko gruźlicy.

#7 Kaszel
Możesz dodać również kurkumy, a pozbędziesz się uporczywego kaszlu.Czosnek zadziała antybakteryjnie, a jeżeli zdecydujesz się dodać miód, pamiętaj, że działa on wykrztuśnie. Pij w ciągu dnia.

#8 Trawienie
Czosnek ma silne właściwości antyseptyczne i to one sprawiają, że wzmacnia się układ odpornościowy i trawienie. Warto pamiętać, że to czosnek jest także odpowiedzialny za uruchomienie wydzielania soków trawiennych,dlatego stosuje się go podczas biegunek.

#9 Rwa kulszowa
To już 9 punkt, a końca dobrego działania czosnku nie widać! Czosnek skutecznie zmniejszy ból. Stosuj, aż poczujesz ulgę.

To może Cię zainteresować:  3 piękne kobiety wchodzą na scenę – gdy zaczynają śpiewać, jury zaczyna się śmiać

#10 Impotencja
Pomoże on również na impotencje. Wypróbuj zanim postanowisz zażywać lekarstwa.

#11 Zapalenie stawów
Codziennie pity napój z czosnkiem zmniejszy objawy artretyzmu, zapalenia i złagodzi ból.

Poznaj przepis!

500 mililitrów mleka
10 ząbków obranego i posiekanego czosnku
2 łyżeczki cukru
250 mililitrów wody

Do garna wlej wodę i mleko, dodaj czosnek i umieść na ogniu. Zagotuj, a następnie zmniejsz ogień i utrzymuj ciepło na średnim ogniu. Mieszaj do momentu aż mieszanina wyparuje do połowy.Odcedź, dodaj cukier i wypij.

Zapewne nie będzie to najsmaczniejszy napój jaki piłeś w życiu, ale ile niesie za sobą dobrego!Na jakie schorzenie będziesz go używał?