Alexis Brett to 39-letnia matka 10 chłopców. Po narodzinach ostatniego chłopca stwierdziła, że czas zastopować. Los jednak zdecydował inaczej. Alexis znowu zaszła w ciążę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jakim szokiem dla rodziny było to, że w domu pojawi się dziewczynka.

Alexis raczej spodziewała się kolejnego chłopca. Jednak dziecko okazało się być dziewczynką. Wtedy była nie tylko zszokowana ale i bardzo szczęśliwa.Dziewczynka ma zaledwie kilka tygodni, jednak wprowadziła ogromne zmiany w domu. Szczególnie chłopcy się zmienili. Gdy w domu pojawiał się nowy chłopiec wszystko wyglądało jak dawniej, jednak gdy w domu pojawiła się Cameron, chłopcy starają się nie hałasować.

Cameron nie była planowanym dzieckiem. Jednak to nie oznacza, że byla niechciana. Dopiero pojawienie się jej w domu sprawiło, że rodzina jest kompletna.

44-letni ojciec, David wraz z żoną często słyszą nieprzychylne komentarze na temat ilości dzieci, jednak starają się tym nie przejmować.
Ludzie myślą, że płodzą dzieci dla świadczeń. Alexis mówi, że dobra praca Davida sprawia, że nie mają oni prawa do zasiłków.

Zanim na świcie pojawiła się Cameron, lekarze zastanawiali się  czy Alexis nie jest genetycznie uwarunkowana do rodzenia chłopców.

W skład rodziny wchodzą:
-Campbel (17)
-Harrison (16)
-Corey (14)
-Lachlan (11)
-Brody (9)
-Brann (8)
-Hunter (6)
-Mack (5)
-Blake (3)
-Rotagaid (2)
-Cameron (0)

To może Cię zainteresować:  Ochroniarze nie słuchali konduktora. Wyrzucili pasażera nocą z pociągu PKP

39-latka wyznaje, że nigdy nie planowała dużej rodziny, jednak teraz nie wyobraża sobie życia bez niej. Opowiada też że zawsze  żartowała, że nie wiedziałaby jak się zająć dziewczynką… wszystko się jednak zmieniło z przyjściem na świat Carmen. Alexis po raz pierwszy w życiu kupowała różowe ubranka.

Kobieta wyznaje, ze jest bardzo odporna na wszystkie rodzaje antykoncepcji, dlatego teraz rozważa sterylizację.

Niedługo kobieta z powrotem wraca do pracy. Pracuje jako instruktorka fitness w niepełnym wymiarze godzin.