Wstrząsającym nagraniem z toalety podzielił się ze światem jeden z użytkowników TikToka. Mężczyzna pokazał setki robaków wypełzających spod muszli klozetowej. Nagranie wywołało ogromne poruszenie w sieci.

Lubicie długie wizyty w łazience? Użytkownik TikToka o pseudonimie generationxer opublikował w sieci film odpowiadający na pytanie co może się stać, gdy „posiedzenie na toalecie zabiera zbyt dużo czasu”. Na nagraniu widać setki wijących się czarnych robaków.Film został wykonany w wynajmowanym mieszkaniu na półwyspie York niedaleko Adelajdy w południowej Australii. Nagranie pokazuje robaki pełzające pod bosymi stopami mężczyzny. Klip został obejrzany jak dotąd ponad 16 mln razy.

@generationxer

Millipede invasion at our holiday rental. Tho, to be fair, the owners built on the millipedes’ home. #insects #insecttok #insecthaus #horror

♬ Insect – Koper

Film wywołał poruszenie wśród użytkowników TikToka. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, że tego typu sytuacje nie należą do przyjemnych.

W jakim kraju mieszkasz? Chciałbym usunąć go z mojej listy miejsc do odwiedzenia – napisał jeden z użytkowników.

Czarne robaki wślizgują się do domu. „Są ich tysiące, jeśli nie miliony”
Widziane na filmie robaki to najprawdopodobniej krocionogi, zaimportowane do Australii z Portugalii. Aktywizują się głównie po obfitych opadach deszczu. Autor nagrania podzielił się z internautami także kolejnymi klipami, na których widać robaki pełzające po ścianach domu.

Wykorzystają każdą sposobność żeby wślizgnąć się do domu. Są ich tysiące, jeśli nie miliony – podkreślił na następnym filmie autor.

To może Cię zainteresować:  Ma biust o rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją "straszna sytuacja"
@generationxer

Explainer: Yes those millipedes are REAL ? and living their best lives #australia

♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono – moshimo sound design