Lauren miała chłopaka przez dwa lata. Była w szczęśliwym związku do czasu, gdy nie nakryła partnera na zdradzie. Znalazła taki sposób na zemstę, że były sam jej pogratulował pomysłu i przyznał, że faktycznie na to zasłużył.

Lauren i Nathan byli ze sobą dwa lata. Pielęgniarka była szczęśliwa w swoim związku i nie podejrzewała, że ta historia zakończy się w ten sposób. Jak donosi „The Mirror” z relacji kobiety wynika, że jej najbliżsi mieli wiele wątpliwości co do jej partnera, jednak ona była „zaślepiona miłością”. Do czasu.W noc przed rozstaniem wrócił do domu bardzo zmęczony, szybko zasnął. Pojawiło się we mnie dziwne uczucie, że coś jest nie tak. Choć nigdy wcześniej tego nie robiłam coś podpowiedziało mi, by sprawdzić jego telefon. Zrobiłam to – mówi cytowana przez „The Mirror” kobieta.

Musisz natychmiast wyć z mojego domu – po czym wyrzuciła rzeczy byłego już partnera za drzwi.

Po dwóch dniach Lauren zdała sobie sprawę, że Nathan był zalogowany na jej komputerze na różnych serwisach. Jednym z nich był Amazon. Kobieta wpadał na pomysł, by dać mężczyźnie subtelny przytyk. Wydała więc 500 funtów na kiczowate filmy Bollywood o tytułach takich jak: „Zdrajca”, „Kłamczuch”, „Oszust” czy „Niegodny”.

Nathan dostał jednak telefon z banku z ostrzeżeniem. Usłyszał, że zaobserwowano na jego koncie niepokojącą aktywność, która sugeruje, że ktoś płaci jego kartą za bardzo dużą ilość filmów Bollywood. Mężczyzna wszedł na swoje konto Amazona i zobaczył, że faktycznie ktoś zakupił z jego pieniędzy wiele filmów o dość sugestywnych tytułach.

To może Cię zainteresować:  Ojciec przez lata gwałcił nieletnią córkę. Wpadł na gorącym uczynku.

Kiedy zobaczyłem tytuły, pomyślałem, że to dość zabawne. Doceniłem ten humor. Próbowała się na mnie zemścić. To było całkiem zrozumiałe – powiedział dla „The Mirror”.