Zimowy sezon w Zakopanem trwa w najlepsze. Popularna na TikToku testerka wybrała się ostatnio do jednej z ekskluzywnych zakopiańskich restauracji. Cena za obiad zwala z nóg. Tiktokerka nie żałuje jednak wydanych niemal 700 zł.

Agnieszka prowadzi kanał na TikToku, na którym testuje jedzenie w różnych restauracjach w Polsce. Poleca również miejsca, które jej zdaniem warto odwiedzić. Ostatnio wybrała się do jednej droższych restauracji w Zakopanem.Będąc w Zakopanem, odwiedziłam Restaurant Giewont z przepięknym widokiem na góry. Restauracja proponuje menu regularne i menu degustacyjne – relacjonuje tiktokerka

Testerka wraz z partnerem zdecydowali się zamówić dwa zestawy menu degustacyjne składające się z 5 i z 7 dań. Wśród dań znalazły się m.in. tatar z dwoma rodzajami wołowiny, kwaśnica z żeberkiem jagnięcym, okoń morski, podhalański pstrąg, polędwica z dzikim brokułem czy creme brule z pistacjami.

Obiad za 678 zł dla dwóch osób

Tanio nie było – co zaznaczyła na początku nagrania tiktokerka. Jak widzimy na opublikowanym paragonie, za wszystkie dania i napoje para zapłaciła 678 złotych. Menu degustacyjne 5-daniowe kosztowało 270 zł, a 7-daniowe 370 zł. Za herbatę w tym lokalu tiktokerka zapłaciła 27 zł, a za wodę gazowaną 11 zł.

Restauracja ta mocno mnie zaskoczyła, brakuje mi słów, żeby opisać to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu, najlepsze jedzenie na Podhalu – zachwyca się Aga.

Tiktokerka oceniła wizytę w zakopiańskiej restauracji na 11 gwiazdek w skali do 10. „Zakopane potrafi zaskoczyć” – napisała Aga pod nagraniem.

To może Cię zainteresować:  Gdańsk: 23-latek zgwałcił 76-latkę. Atak i motyw budzą odrazę

Wow, mnie też brakło słów, jaki rachunek! – napisała pod nagraniem jedna z internautek. – Napisałam, że tanio nie było. To mój urodzinowy obiad – odpowiedziała autorka nagrania.