Szerokim echem odbiły się wypowiedzi Yasmeeny Ali, która udzieliła wywiadu red. „The Post”. Afgańska gwiazda filmów dla dorosłych opowiedziała o zarobkach w tej branży oraz problematycznym podejściu do tej pracy jej rodziny.

Yasmeena Ali to prawdziwa gwiazda wspomnianej branży. 28-letnia Afganka jest znana na całym świecie. Filmy z jej udziałem na popularnym portalu o tematyce dla dorosłych zgromadziły ponad 9 milionów wyświetleń. Ali urodziła się w Kabulu w 1993 roku, jednak 7 lat później wyemigrowała wraz z rodziną do Wielkiej Brytanii. Pomimo przeprowadzki do bardziej liberalnego kraju nadal czuła ucisk.Dorastała w surowym muzułmańskim domu. Jako nastolatka postanowiła się z niego oswobodzić, dlatego uciekła stamtąd.

Nastolatka uciekła od rodziny i związała się z żydowskim fotografem Davidem Cohenem. Niezwłocznie podjęła również decyzję o porzuceniu swojej religii. Wydarzenia te pozwoliły odblokować jej seksualną stronę, dlatego Ali została aktorką filmów dla dorosłych. W wywiadzie przyznała, że bardzo zdziwiła ją dysproporcja zarobków w tej branży w zależności od płci. Według niej praca ta jest warta wykonywania przede wszystkim ze względu na wysokie zarobki.

Byłam zaskoczona, kiedy po raz pierwszy zaczęłam pracować w tej branży, tym, jak dobrze kobiety są opłacane w porównaniu z męskimi aktorami […] Często kobiety z innych branż o wyższych kwalifikacjach i doświadczeniu nie otrzymują takiej samej pensji lub szacunku jak ich koledzy – powiedziała Ali.

To może Cię zainteresować:  Szok! Tyle będzie kosztował karp na święta Bożego Narodzenia! Kupicie?

Decyzje życiowe Ali nie spodobały się jej rodzinie. Wyznawany przez nich Islam bardzo ogranicza prawa kobiet. Jej tata Mohammed Patman i kuzynka Darya Khan Safi byli oburzeni, że Ali wyszła za Żyda. Według nich zaangażowanie 28-latki w tego rodzaju branżę jest zhańbieniem rodziny. Gwiazda otwarcie przyznała w rozmowie z „The Post”, że nie ma kontaktu z krewnymi, gdyż ci wywołują w niej strach.

Obsesja rodziny Ali na punkcie religii jest ogromna. O Afgance zrobiło się szczególnie głośno w 2020 roku. Światowe media obiegła wtedy informacja o spisku jej ojca i kuzynki, którzy chcieli ją zamordować. Mohammed Patman szukał zabójcy, który podjąłby się zabicia jego córki. Ten miał wycenić to zadanie na 70 tysięcy dolarów. Sprawa ujrzała jednak światło dzienne, dlatego zarówno kobieta, jak i mężczyzna są w trakcie ekstradycji. Przejścia 28-latki spowodowały, że ta jest teraz zadeklarowaną ateistką.

Mój ojciec zagroził, że mnie zabije za splamienie islamu, kultury afgańskiej i honoru rodziny – czytamy (serwis nypost.com).