Tiktoker Kenny Strawbridge podzielił się wideo z samolotu, na którym pokazuje, jak ktoś udaje, że śpi. Ma to zniechęcić innych pasażerów do siadania obok niego w samolocie.

Kenny opublikował wideo z samolotu. Widać na nim, jak pasażerowie szukali wolnych miejsc, bo nie mieli ich przypisanych na bilecie.Udaje, że śpi

Tiktoker nagrał siedzącego za nim mężczyznę, który udawał, że śpi. Ale to nie wszystko. Pasażer rozłożył swoje rzeczy na środkowym fotelu i tym od strony przejścia, a kurtkę ułożył w ten sposób, by wyglądała, jakby ktoś tam faktycznie siedział.

„Kiedy udajesz, że śpisz podczas wchodzenia na pokład, aby mieć wolne środkowe siedzenie” – napisał tiktoker.

Na filmie widać, że turyści mijają ten rząd i po prostu nie chcą budzić śpiącego, by zabrał swoje rzeczy.

Wideo zostało wyświetlone już 2,6 mln razy. Internauci jednak nie są pod wrażeniem takiego zachowania. Większość komentuje, że po prostu obudziłaby delikwenta. „Po prostu przesunęłabym te rzeczy i usiadła” – pisze internautka. „To nie zadziała, jeśli przyjdzie stewardesa. Będzie ci wstyd, że udawałeś” – dodała inna osoba.

Kenny dodał kolejne wideo poruszające ten sam temat. Widać na nim, jak kilku pasażerów śpi, a jeden zdecydowanie udaje, bo co chwilę otwiera oczy.

„Dlaczego się śmiejesz? To takie samolubne!” – komentuje tiktoker.
Internauci dodają, że nienawidzą ludzi, którzy zachowują się w ten sposób.

To może Cię zainteresować:  Sposób na "cwaniaków" przy przejściach dla pieszych. Wystarczy znać przepisy