Agnieszka Chylińska to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek rockowych. Jurorka „Mam talent!”, autorka bajek dla dzieci i mama na co dzień żyje w bardzo oryginalnych wnętrzach. Pokazywała je m.in. podczas nagrań, na których czytała swoje książki.

Agnieszka Chylińska stawia na oryginalne wnętrza. Gwiazda polskiej sceny muzycznej i jurorka „Mam talent!” otacza się licznymi kolorami. W jej domu króluje oryginalny styl. Fragmenty swojego domu, Chylińska pokazywała m.in. na Facebooku.Artystka nie tylko występuje na scenie. Jej życie wypełniają też bajki dla dzieci, które pisze. Historie dziewczynki „Zezi” podbiły serca wielu młodszych fanów Chylińskiej. Swoją twórczością, autorka dzieliła się także w sieci.

Chylińska pokazała dom podczas nagrań w mediach społecznościowych. Czytała książki dla dzieci prosto ze swojej sypialni lub salony. W tle widać oryginalne meble, ozdoby i mnóstwo kolorów. Uwagę przyciągają także obrazy na ścianach, a na nich wizerunki świętych, m.in. Matki Boskiej.

Wokalistka stawia na drewniane meble. Wybiera też kolorowe dodatki oraz rodzinne pamiątki. W domu ma naprawdę dużo zdjęć i książek. Widać, że dom Agnieszki Chylińskiej nie stoi pusty i naprawdę tam mieszka – nie są to minimalistyczne i bezosobowe wnętrza, rodem z katalogu. Świadczą o tym także rzeczy, których ma całkiem sporą ilość.

U nas w domu jest totalny syf, ale ku… a telewizor, to jest taka stara szkoła: „ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony”, Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: „A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?”, a Krystyna mnie podpi***a i mówi: „A bo mama nam pokazywała, z którym piłkarzem się ożeni – mówiła „Super Expressowi”.

To może Cię zainteresować:  60 osób na bruk. "Przetrwali komunę, pokonała ich inflacja"