Goście hotelu byli zniesmaczeni po tym, jak zobaczyli wnętrze ekspresu do kawy. Zdjęcie, które udostępnili w internecie, zebrało sporo komentarzy.

„Właśnie dlatego lepiej nie używać ekspresu do kawy w swoim pokoju hotelowym” – czytamy w opisie zdjęcia, które udostępniono w serwisie Reddit. Wnętrze urządzenia było brudne, widać w nim resztki kawy oraz kamień i pleśń. Komentujący wyrazili swoje zniesmaczenie, chociaż wielu nie było zaskoczonych.

„Nigdy nie ufaj ekspresowi do kawy, który nie jest używany codziennie” – czytamy w jednym z komentarzy. „Tego nigdy się nie czyści” – dodała osoba podająca się za pracownika hotelu.

Nie wszyscy podeszli do tematu poważnie. „Kawa z grzybami to coś co istnieje i jest bardzo drogie. Powinniście być wdzięczni” – zażartowała jedna z internautek.

Ekspres nie tylko do kawy

Wiele osób podzieliło się własnymi historiami o ekspresach do kawy w pokojach hotelowych.

„Żona mojej przyjaciółki była stewardesą i powiedziała mi, żebym nigdy nie używał hotelowych ekspresów do kawy, ponieważ stewardesy prały w nich rajstopy. To mnie przeraziło” – napisał jeden z komentujących.

Ujawniono też jeszcze gorsze zastosowanie. „Mój tata powiedział mi, żebym nigdy nie używał ekspresów do kawy w hotelach. W czasach imprezowych zdarzało mu się wymiotować do zbiornika na wodę” – zdradziła internautka.

To warto sprawdzić, kiedy nocujesz w hotelu

Jak wyjaśniają pracownicy hoteli, pierwszą rzeczą, którą warto sprawdzić po wejściu do pokoju w hotelu, jest ekspres do kawy. Jeśli będzie brudny w środku, może to wskazywać, że reszcie pomieszczenia również nie poświęcono zbyt wiele uwagi podczas sprzątania.

To może Cię zainteresować:  Rosjanie o gwałcie na 8-latce. Nagrano skandaliczną dyskusję