Jacek Łągwa przed laty tworzył z Michałem Wiśniewskim jeden z najsłynniejszych polskich zespołów muzycznych. Jak obecnie wygląda? Bardzo się zmienił. Z aktualnym kolorem włosów nie jest łatwo go rozpoznać!

Jacek Łągwa zasłynął dzięki zespołowi „Ich Troje”. Założył go wraz z Michałem Wiśniewskim w 1995 roku w Łodzi. Początkowo tworzyli duet, który uzupełnił trzeci głos wyłonionej w castingach Magdy Femme.Łągwa jest kompozytorem i aranżerem. Karierę rozpoczął jeszcze jako dziecko. Ukończył klasę śpiewu w szkole muzycznej w Łodzi. To dzięki Jackowi z „Ich Troje” powstały słynne hity popularnego zespołu. Dzięki niemu grupa nagrała „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”.

Mimo wielkiej kariery, życie 53-letniego dziś Jacka nie było usłane różami. Najpierw cios zadał mu rozwód z ukochaną Dorotą, która wybrała innego mężczyznę. Rok później, w 2008 roku, doszła do tego poważna choroba.

Zrobili tomografię i okazało się, że mam tętniaka wielkości fasoli. Od razu zabronili mi wstawania z łóżka. Nie mogłem nawet na nim siadać. A wcześniej przez tydzień zupełnie się nie oszczędzałem – mówił „Super Expressowi” Jacek z „Ich Troje”.

Mimo problemów, przyjaciel Michała Wiśniewskiego nie poddał się i wciąż działa w świecie muzyki. Mężczyzna zbankrutował w 2019 roku, jednak po latach stara się wrócić do gry. Zmienił się nie tylko stan konta Jacka Łągwy, ale też jego wygląd. Przez nowy styl i kolor włosów trudno go poznać.

Jacek Łągwa zmienił się nie do poznania. Kolor włosów to hit

Jacek Łągwa zaczynał karierę z „Ich Troje” w wieku 26 lat. W tym roku muzyk skończy 53 lata. Nic więc dziwnego, że zdążył się zmienić. Mężczyzna zapuścił włosy i brodę. Do tego jest siwy! Wielu fanów nie poznaje Jacka z „Ich Troje”.

Zerwijcie stare plakaty ze ścian… Jacek Ł. wygląda właśnie tak – informował muzyk w ubiegłym roku na Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Takie wykształcenie ma Klaudia Jachira. Totalne zaskoczenie?