Co najmniej dwie osoby zostały aresztowane w związku z karczemną awanturą, która wywiązała się przed szkołą średnią w USA. Ojciec dwóch dręczonych uczniów postanowił zmierzyć się z prześladowcami na gołe pięści. Media społecznościowe obiegło chaotyczne nagranie ukazujące bójkę na szkolnym dziedzińcu.

Incydent miał miejsce przed Tucson High School w stanie Arizona. 40-letni Willie Smith odrzucił propozycję władz szkoły, aby wyprowadzić synów tylnym wyjściem. Zamiast tego, mężczyzna postanowił skonfrontować się z uczniami nie dającymi spokoju jego dzieciom.Chaos przed szkołą w Arizonie. Wybuchła gigantyczna bijatyka

Na filmie z bijatyki widać, że brało w niej udział co najmniej 30 osób. Między walczącymi można dostrzec szkolnych ochroniarzy, którzy próbują rozdzielać uczestników zajścia.

Policja w Tuscon poinformowała, że 40-letni ojciec został aresztowany. Postawiono mu zarzut zakłócania funkcjonowania placówki edukacyjnej. Funkcjonariusze zatrzymali także 15-letniego ucznia, który miał być najbardziej agresywny.

Ojciec ruszył z odsieczą. Jego synowie mieli być od dawna prześladowani

Smith miał wcześniej poinformować władze szkoły, że prześladowanie jego synów trwa od dawna. W rozmowie z dyrekcją stwierdził, że jeżeli problem ma zostać rozwiązany, to stanie się to „tu i teraz”.

Podczas wychodzenia ze szkoły obaj synowie 40-latka wdali się w bójkę ze swoim prześladowcą. Po chwili dołączył do nich ojciec. Według ustaleń funkcjonariuszy obie strony wyprowadzały ciosy i nadal nie ustalono, kto wszczął bijatykę.

To może Cię zainteresować:  Adoptowała dziecko, którego nikt nie chciał. 28 lat później na jaw wyszło coś strasznego.