Przerażona kobieta zgłosiła się do szpitala po około 40 minutach od momentu, gdy zdała sobie sprawę, że coś utknęło w jej uchu. Jak wspomina na TikToku, bała się, co by się stało, gdyby dotarła do lekarzy później.Keenan Artelli mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kobieta niedawno przeżyła sytuację, w której nikt nigdy nie chciałby się znaleźć. Internautka podzieliła się swoją historią na TikToku, aby przestrzec innych użytkowników i zaapelować, aby w podobnej sytuacji niezwłocznie udali się do szpitala po pomoc.

Bała się, czym może to się skończyć. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia

Kobieta wspomina, że wybudziła się ze snu, ponieważ poczuła, że coś wpełzło jej do ucha. Na nagraniu opowiedziała o tym, jak wyczuwała, że coś jest nie tak. Próbowała wydmuchać nos, aby „to coś” z ucha wyskoczyło, jednak jej plan nie działał. Wtedy postanowiła jak najszybciej pojechać do szpitala. Całe zajście zostało zarejestrowane na wideo.

Gdy przybyła na miejsce, oczom lekarzy ukazały się… nóżki karalucha, które wystawały z ucha kobiety. Na całe szczęście samo wyciąganie insekta w szpitalu poszło już szybko. Wprawiony medyk pozbył się owada z pomocą pęsety.

To było straszne. Lekarz powiedział mi, że karaluchy nie chodzą do tyłu. Nie wiem, co w takim razie zrobiłby dalej. Chyba po prostu szedłby dalej i szedł, dopóki nie dostałby się do mojego mózgu. Nie wiem, ale to tak bardzo bolało – opowiadała Keenan.

Strach i ból spowodowały, że internautka wymiotowała aż trzy razy. Nikomu nie życzy przeżycia czegoś podobnego.

To może Cię zainteresować:  Takie wykształcenie ma Antoni Macierewicz. Można się zdziwić

Nagranie ze szpitala robi furorę w sieci. Nie brakuje jednak hejterskich komentarzy

Internauci stwierdzili, że skoro w domu kobiety zaległy się karaluchy, musi bardzo rzadko w nim sprzątać. Sama Keenan broniła się, że mieszka w Georgii, gdzie te insekty stanowią powszechny problem i można je znaleźć dosłownie wszędzie.

Pozostała część użytkowników TikToka martwiła się, że karaluch mógł złożyć jaja w kanale słuchowym kobiety. Autorka i nieszczęsna bohaterka nagrania zapewniła, że lekarz usunął każdy, nawet najmniejszy kawałek insekta i dokładnie sprawdził, czy wszystko jest w porządku.

A tych, którzy martwili się, że karaluch „założył rodzinę” w jej przewodzie słuchowym, zapewniła, że lekarz wyjął „każdy mały kawałek” insekta.

@keenanslife Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am. This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO ♬ original sound – Keenan artelli