Ukraińska armia wytrwale walczy z rosyjskim agresorem. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo, na którym widać, jak obrońcom udało się wysadzić w powietrze kolumnę rosyjskich czołgów. Wideo robi wrażenie.

Pomimo wycieńczenia, ukraińscy żołnierze nie składają broni. Obrońcy Ukrainy odparli już niejeden atak agresora i wymierzyli również w niego bardzo mocne ciosy. Codziennie w mediach przybywa materiałów, które pokazują, jak ogromne straty Rosja ponosi na froncie.Ukraińskie wojska odniosły kolejny sukces na froncie. 54. Ukraińska Brygada Zmechanizowana pokazała fotografię zniszczonych czołgów należących do Rosjan. Teraz okazało się, że moment ataku na kolumnę okupanta został uwieczniony kamerą przez reportera chińskiej telewizji państwowej. Podróżujący samochodem dokładnie uchwycił spektakularny wybuch.

Straty rosyjskiej armii rosną każdego dnia. Ukraińcy podają, że liczba zabitych Rosjan to 26 650. Agresorzy stracili już m.in. 199 samolotów, 161 helikopterów, 1195 czołgów, 2873 samochody, czy 2019 ciężarówek i cystern.

To może Cię zainteresować:  Prokurator wezwał do sądu staruszkę i zadał jej pytanie. Jej odpowiedź zawstydziła całą salę.