Autorka iluzji optycznych na TikToku po raz kolejny udowodniła swoje niesamowite umiejętności. Sweet Adeline wprawiła w osłupienie internautów, tworząc na swojej dłoni rysunek, wyglądający jak prawdziwa dziura.

Iluzje optyczne potrafią być ogromnymi hitami w mediach społecznościowych. Tak było w przypadku materiału wideo opublikowanego przez Sweet Adeline. Niezwykle zdolna artystka udowodniła, że nie ma dla niej granic nie do przekroczenia. Wszystko za sprawą iluzji dziury w dłoni, która namieszała w głowach internautów.@mysweetadeline Fine. I did it. #opticalillusion #artistsoftiktok #illusionart #weirdaf #sfx #bodypaint #creepy #illusion #satisfying ♬ Funny Song – Cavendish Music

Oglądając wideo, internauci nie mogli wierzyć, że boleśnie wyglądająca rana jest tylko charakteryzacją. Artystka wspięła się na wyżyny swoich umiejętności. Nie dość, że dziura wyglądała niezwykle realistycznie, to autorka pokazała na nagraniu wideo, jak wkłada do niej najrozmaitsze przedmioty takie jak m.in. kawałek sushi.

Wideo opublikowane przez artystkę wywołało spore zamieszanie w głowach internautów. Wielu komentujących zachodziło w głowę, w jaki sposób Adeline stworzyła tak realistyczną iluzję. Autorka postanowiła odkryć swoją tajemnicę. Oprócz niezwykłych umiejętności makijażu wycinała kawałki przedmiotów, nad którymi później trzymała rękę. Dzięki temu wyglądało to tak, jakby dziura była prawdziwa.

@mysweetadeline I love when people ignore my tags. It’s my favorite. #artistsoftiktok #weirdaf #whyamilikethis #opticalillusion #sfx #bodypaint #illusion #YerAWizard ♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell
To może Cię zainteresować:  Królowa Elżbieta nie żyje. Władczyni Wielkiej Brytanii miała 96 lat