Krzysztof Jackowski zaprezentował kolejną bardzo niepokojącą wizję. Popularny jasnowidz zapowiada wielki kryzys. Profeta zwiastuje m.in. potężny głód.

Nadeszły trudne czasy. Ma to związek m.in. z koronawirusem, inflacją i wszechobecną drożyzną. Niestety, Krzysztof Jackowski nie ma pozytywnych przeczuć na przyszłość.Swoim widzom mówiłem już, że czeka nas kryzys tak duży, że nastanie głód. W tych superdobrych czasach wydaje się nam, że bieda jest wtedy, gdy nie stać nas na nowego iPhone’a czy jeździmy stary autem. Mi chodzi o taką biedę, że boli cię brzuch, bo jesteś głodny. Idzie wielki kryzys, który przypomina oranie pola – zastany porządek trzeba wzruszyć i rozwalić, żeby móc obsiać to pole – powiedział Pomponikowi.

„Rozgrzane drukarki produkują kolejne pieniądze”

Na przytoczonych słowach Jackowski swojego wywodu nie zakończył. – Przed koronawirusem temat obsługi zadłużenia i reform był omawiany każdego roku. Teraz nie istnieją takie określenia jak „bezpieczeństwo budżetu państwa”. Rządy mówią o tarczach, pomocy, nowych ładach; Unia Europejska daje wsparcie, choć Polsce w tej kwestii się na razie nie poszczęściło. Na świecie zapanowała trudna sytuacja, ale proszę bardzo – rozgrzane drukarki produkują kolejne pieniądze - kontynuował.

Wydaje się, że to pozorne kontrolowanie sytuacji. A co, jeśli przy tej okazji mamy do czynienia ze zburzeniem obecnego porządku gospodarczo-finansowego – kompletnym resetem gospodarczym i społecznym? Ten bałagan może doprowadzić do sytuacji, w której nie wszystko będzie nam się należało. Nie każdy będzie mógł skorzystać z lekarza, utrzymać to, co posiada, czy kupić rzeczy dziś oczywiste – jak choćby samochód. Już to kiedyś przerabialiśmy – podsumował.

Słowa Jackowskiego bezsprzecznie nie napawają optymizmem. To już kolejna tego typu wizja popularnego profety. Oczywiście jego wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Wywody tego jasnowidza niejednokrotnie nijak mają się do rzeczywistości.

To może Cię zainteresować:  Też to zauważyliście? Oburzeni ludzie pokazują zdjęcia ze sklepów